Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Лікар уролог Одеса (Лікар уролог Одеса)
Лікар уролог Одеса
Nira1 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар уролог Одеса


Добрий вечір! Пройшла я перевірку на прохідність труб успішно. Проблема з чоловіком, потрібен хороший уролог. Дівчата, порадьте хорошого уролога в Одесі для чоловіка.
 
Igor2001 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар в Одесі з безпліддя і чоловічих хвороб - це Колосов Олександр Миколайович. У більшості лікарів така каша в голові, і дуже важко було знайти лікаря, який працює за міжнародними стандартами. Дуже рекомендую!
 
Myasnikovvva Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг нам із чоловіком завагітніти. До цього ми зверталися до трьох лікарів. Спочатку говорили, що у чоловіка все добре і проблема в мені, хоча були нерухомі сперматозоїди! Потім сказали, що все погано і треба відразу робити ЕКЗ, призначили купу БАДів і ніхто толком і обстеження не робив. Ми були в паніці і не розуміли, що робити і кому вірити. Олександр Миколайович сказав, що перш ніж щось вирішувати, треба поставити діагноз. Ми провели поглиблене обстеження і виявили причину безпліддя! І після лікування через два місяці змогли завагітніти. Обстеження, треба сказати, вийшло витратним, але воно того варте!
 
55Charlie Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могли завагітніти 5 років, у чоловіка був хронічний простатит, в інших клініках не змогли вилікувати. За відгуками прийшли до Олександра Миколайовича Колосова, здали аналізи, пройшли лікування, нічого зайвого не призначав лікар. Після повторної здачі аналізи покращилися, дав рекомендації. Дуже вдячні лікарю! Він допоміг нам, чекаємо дитину!
 
Новгородцев Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в мене аденома простати. Порадили доктора Колосова. Спочатку соромився, терпів усе. Але переступив через себе, пішов на лікування. Досить ввічливо все проходило. Здав аналізи і незабаром призначив лікар лікування. Трохи дорогувато вийшло, тому що сам винен, запустив. Але загалом мені вдалося впоратися з цією болячкою. Тепер мене нічого не турбує.
 
Аксаков Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Почалися чоловічі проблеми після 40 років. Знизився тестостерон, утруднене сечовипускання тощо. Товариші порадили Олександра Миколайовича Колосова Після обстеження і початку лікування все повернулося в норму і навіть вище норми!
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були довгий час проблеми із сечовипусканням. Займався самолікуванням, але блін, хлопці, нікому не рекомендую, я тільки час витратив, купу грошей і запустив хворобу, як мені потім сказав Олександр Миколайович. Звернувся до нього по допомогу, коли вже зовсім несила стало. Здав аналізи, пройшов огляд, встановили причину. Лікування тривало кілька тижнів, відвідував лікаря чотири рази, все ок, зараз усі неприємні відчуття зникли. Сподіваюся, назавжди.
 
Самуїл Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий лікар Колосов, порівняно з усіма іншими урологами, яких я змінив, приділив мені стільки часу, скільки треба, все докладно пояснив, без нервів, без зайвих аналізів. Я дуже задоволений грамотністю цього лікаря.
 
lion222 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Колосов Олександр Миколайович! Проблему визначив на першому прийомі, позитивний результат не змусив себе чекати!
 
Xsantox Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Де тільки я не обстежувалася зі своєю проблемою, але допоміг тільки Олександр Миколайович! Мінімум обстежень, і одразу сказав діагноз і призначив правильне лікування. Настійно рекомендую!
 
Avaz Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович Колосов лікар з великої літери! До своєї професійної діяльності ставиться дуже серйозно. Хлопці, він "ювелір", що і є головне! Слід розповісти про свою проблему і він вам допоможе, як допоміг мені. Усе робить без жодних "косяків", він комунікабельна і психологічно підкована людина. Ділюся його контактами - 0967424737.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Лікар уролог Одеса (Лікар уролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: