Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Найкращий сімейний лікар Одеса (Найкращий сімейний лікар Одеса)
Найкращий сімейний лікар Одеса
Вуд Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий сімейний лікар Одеса


Добрий вечір! Порадьте толкового сімейного лікаря. Ті, з ким стикалася, викликають сумніви... і навіть не знаю, з ким укласти договір.
 
Зінуля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити хорошого сімейного лікаря Левіну Людмилу і низький їй уклін за її професіоналізм і добре серце! Побільше таких лікарів би в нашу медицину і тоді можна говорити про здорову націю!
 
Ліанаа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чітко допомогла. Швидко, точно. Як то кажуть без зайвих слів. Увійшла так само в становище і допомогла з аналізами. Велика молодець! Сучасний лікар має бути саме таким.
 
Осика Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна чудовий фахівець, лікар із приголомшливим почуттям гумору і величезним багажем знань у своїй галузі. Курс прописаних мені ліків виявився дуже ефективним і допоміг мені швидко повернутися на роботу.
 
ЛЛаура Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до цієї Людмили Миколаївни постійно і завжди залишаюся задоволена результатом. Людмила Миколаївна дуже уважно і чуйно поставилася до моїх проблем і максимально професійно допомогла, призначила доп. обстеження і необхідне лікування.
 
МонаЛіза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний сімейний терапевт! Дуже рада, що вона курирує нашу сім'ю! Грамотна й уважна жінка! Бездоганно виконує лікарський обов'язок.
 
Іві Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово зверталася до лікаря Левіної з численними проханнями та порадами. І завжди було поставлено правильний, фаховий діагноз, і призначено кваліфіковане лікування, із застосуванням вітчизняних та імпортних препаратів. Дуже хочеться, щоб такі професіонали своєї справи були в кожній медичній установі.
 
Олива Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Неймовірно грамотний лікар! Завжди допомагає, завжди призначає дуже грамотне лікування, без зайвих витрат, шукає індивідуальний підхід до кожного пацієнта! Загалом, професіонал своєї справи!
 
Евелін Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей лікар, підкажіть де вона приймає?
 
Осика Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Левіна веде прийом у клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60.
 
Ізабо Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Запис у цю клініку бачитися?
 
Іві Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Еліс Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
У захваті від лікаря Левіної! Завжди з розумінням і увагою ставиться до своїх пацієнтів! Дуже компетентна і ввічлива!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Найкращий сімейний лікар Одеса (Найкращий сімейний лікар Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: