Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Михайло Олександрович Чайка Одеса відгуки (Михайло Олександрович Чайка Одеса відгуки)
Михайло Олександрович Чайка Одеса відгуки
Zhorzhina Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка Одеса відгуки


Почали турбувати вени на ногах - біль, тяжкість. Розпитала у своїх знайомих, рекомендують звернутися до Чайки М.А., що ви можете розповісти мені про цього флеболога.
 
Margarita27 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович провів мені операцію з видалення вен. Це лікар від Бога, таких фахівців дуже мало. Він не просто кваліфікований лікар, а ще хороший психолог. Все пояснює, заспокоює, підтримує і вселяє надію, що буде все добре. Усім рекомендую цього лікаря, не пошкодуєте!
 
Daria19 Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікар із великої літери. За 20 хвилин позбавив мене болю, який я терпіла кілька років. Уважний, доброзичливий, чудовий фахівець.
 
Зоня Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Операцію провів відмінно, без проблем. Результат приголомшливий.
 
Gaa14 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - розумний, чудовий, грамотний лікар. Проходжу в нього лікування. Завдяки його професіоналізму, кваліфікації, підбору ліків, у мене величезні поліпшення!
 
Гущина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Роботу свою знає, грамотний! Потрапивши до нього, побоюватися нічого. На дурниці не відволікається, все по справі. Шкода, що такі фахівці рідко де зустрічаються.
 
Айнур Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і кваліфікований фахівець! Була проведена лазерна операція з видалення варикозного розширення вен методом ЕВЛК. Операція пройшла чудово, безболісно, із застосуванням місцевої анестезії, без розрізів, тільки один маленький прокол, без довгого реабілітаційного періоду. Рекомендую!
 
Elizabeth Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, зараз мало таких зустрінеш. Вислухав, пояснив, призначив лікування. Немає зарозумілості, спілкується на рівних. Якщо вам потрібен флеболог - раджу.
 
Zafa Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець! Після обстеження було поставлено діагноз "варикозне розширення вен".  Часто відкриваються виразки. Довго думала і все ж таки зважилася розібратися з проблемою і залишилася задоволена! Після операції скарг не було. Відмінний результат.
 
Яніна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна лікарю Чайці Михайлу Олександровичу за проведену операцію і подальше лікування. З його легкої руки і уважним ставленням відновлення пройшло швидко і легко.
 
Selma Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Михайла Олександровича із захворюванням вен ніг, операція проведена відмінно, болі минули, швів практично непомітно. Відмінний лікар, рекомендую всім!
 
АннаБерезина Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка! Підкажіть як записатися до Михайла Олександровича і де він приймає?
 
Гущина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Чайка Михайло Олександрович приймає в 10-й лікарні на Малиновського 61а, телефон 0976447223.

 Звертайтеся, впевнена Михайло Олександрович вам допоможе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Михайло Олександрович Чайка Одеса відгуки (Михайло Олександрович Чайка Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: