Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Підкажіть хорошого гінеколога Одеса (Підкажіть хорошого гінеколога Одеса)
Підкажіть хорошого гінеколога Одеса
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого гінеколога Одеса


Запропонуйте мені кваліфікованого гінеколога, який може допомогти вилікуватися, а не призвести до серйозних захворювань. Хочеться дізнатися про тих фахівців, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями колег і знайомих.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, а то я давно в пошуку. Якщо ви консультувалися з таким лікарем, висловіть свою пораду, до кого краще звернутися, щоб досягти хорошого ефекту.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої родичі давно в пошуку грамотного лікаря. Якщо хтось натрапляв на такого професіонала, дайте пораду, до кого краще йти.
 
Мішель Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я можу судити, найкращий гінеколог Лихачова Лариса Євгенівна, вона зробила неймовірне - подарувала мені радість стати матір'ю.  Вдячна від щирого серця!  Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна гінекологу Ліхачовій, вона єдина в місті, яка на практиці допомогла мені вилікувати полікістоз.
 
Пелагея Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені допомогла Ольга Міщенко, вона за моїми аналізами призначила ефективне лікування, за допомогою якого мені вдалося поліпшити якість життя.
 
Клара Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже захоплена роботою гінеколога Міщенко, це грамотний фахівець. Вона досконально знає свою професію. Пропоную її всім, хто хоче отримати ефективне лікування.
 
Машуня Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту! Хочу записатися до Міщенко Ольги, буду рада, якщо залишите її дані.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам дані - Міщенко Ольга Опанасівна працює на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Марьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене зацікавила Лариса Лихачова напишіть її дані?
 
Ася5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису на прийом - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово сказали, що Ольга Міщенко та Лариса Лихачова - найзнайоміші фахівці в місті, знаю на власному досвіді.
 
Архідея Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за добрі відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Підкажіть хорошого гінеколога Одеса (Підкажіть хорошого гінеколога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: