Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Підкажіть хорошого ЛОРа (Підкажіть хорошого ЛОРа)
Підкажіть хорошого ЛОРа
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого ЛОРа


Добрий вечір! Порекомендуйте хорошого ЛОРа, який може допомогти вилікуватися, а не погіршити становище. Бажано з'ясувати про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями друзів.
 
Nyusha Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені причому цікаво дізнатися про такого професіонала, а то я вже в пошуку. Якщо ви зустрічалися з таким отоларингологом, висловіть свою думку, до кого правильніше звернутися, щоб досягти чудового успіху.
 
lubovvv Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в марному пошуку грамотного лікаря. Якщо хтось натрапляв на такого професіонала, дайте рекомендації, до кого краще звертатися.
 
Fairytail5 Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
А я розшукала такого ЛОРА - це Гурська Тамара Валеріївна, чудова лікарка, незрівнянна у своєму напрямку. Мені допомогла вилікувати двосторонній отит. Хочу її вам радити!
 
Zhiger Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені допомогла Гурська Тамара, вона за моїми аналізами призначила лікування, за допомогою якого мені вдалося остаточно побороти хронічну хворобу.
 
Капітоліна Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Тамарі Гурській, вона єдина в Одесі, яка реально допомогла мені вилікувати алергічний риніт.
 
Дєдова Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вражена прийомом Гурської Т.В., це грамотний майстер. Вона вичерпно знає свою специфіку. Пропоную її всім, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу.
 
СофіяС Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити до Гурської Тамари, буду рада, якщо напишете її контакти.
 
Фотина25 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум, записатися можна на прийом за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Горячева Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Від постійних проблем із горлом не врятував жоден лікар, поки я не зустрів Тамару Гурську. Вона - моя рятівниця!
 
Звенислава Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був розчарований після кількох відвідувань різних ЛОР-лікарів, але Тамара Валеріївна підтвердила свій професіоналізм і компетенцію.
 
Андріана78 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті знайшов ЛОРа, який не тільки ретельно вислухав мене, а й знайшов вирішення проблеми.
 
Цезар Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за потрібні пропозиції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Підкажіть хорошого ЛОРа (Підкажіть хорошого ЛОРа)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: