Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса на Малиновського (Уролог Одеса на Малиновського)
Уролог Одеса на Малиновського
Білояр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса на Малиновського


Добрий день! У мене діагноз сечокам'яна хвороба?  Порадьте досвідченого лікаря, виходячи з вашого досвіду або відгуків близьких.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б порадити Колосова Олександра, який 100% найграмотніший у цій медичній класифікації, і до нього можна записуватися без страхів за здоров'я.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу твердо сказати, що доктору Колосову можна завжди довіряти, оскільки Олександр Миколайович - справжній професіонал і дуже проста у спілкуванні людина. Щиро вдячний за допомогу у розв'язанні проблем зі здоров'ям, бо не кожен лікар так серйозно береться за справу і постійно відстежує результати.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив лікування в Олександра Миколайовича і можу сказати, що моя проблема була вирішена швидко і професійно. Дуже йому вдячний і вдячний, раджу звернутися до цього лікаря.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучуся з урологічними проблемами давно. Дивом потрапив до Олександра Миколайовича. За цей час він лікував мене неодноразово. Скажу просто: доктор Колосов - найкращий лікар з усіх, кого я зустрічав.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Кілька разів доводилося лікуватися в нього. Завжди все чітко і по суті. Після призначеного лікування проблем не було.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Володіння сучасними методиками лікування, чуйне ставлення до пацієнта, зацікавленість у хорошому результаті. Дуже раджу Олександра Миколайовича!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший і грамотний лікар. Призначив мені лікування, яке допомогло, при цьому не відмовчувався, а все пояснив, що і для чого. Зараз рідко такого лікаря зустрінеш. Дуже йому вдячна! Усім раджу саме Олександра Колосова.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контакти уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
0967424737 - Олександр Колосов, звертайтеся.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний за чудові рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса на Малиновського (Уролог Одеса на Малиновського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: