Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер гінеколог Одеси (Найкращий акушер гінеколог Одеси)
Найкращий акушер гінеколог Одеси
Алла758 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер гінеколог Одеси


Дівчата, підкажіть, кого ви вважаєте найкращим акушером в Одесі?
 
Olesya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер Полюлях Оксана Анатоліївна. Я народжувала 08.08.19, пологи передчасні і складні, у сина триразового обвиття пуповиною було. Завдяки Оксані Анатоліївні, мій синочок живий і не постраждав під час пологів. Інший би вже послав на кесарів розтин, але цей чудовий лікар знає свою справу, я народила сама і без єдиного розриву. Усім раджу в неї народжувати.
 
Camilla2020 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене Полюлях консультує вже половину мого життя, гінекологія, вагітність і пологи.
І як людина, і як лікар вона приголомшлива.
 
Кіра20 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у Подоляна А.І. у вересні 20 р. Чудовий лікар. Усе сплановано, жодних затримок. Підбадьорював. Просила кесарево - навідріз відмовився. Потім щодня приходив на огляд місцями кілька разів. Дуже приємний чоловік. За другим кіндером тільки до нього.
 
Власова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу порекомендувати Подоляна А.І. Народжувала у нього в квітні цього року. Роботою його залишилася задоволена. Дуже уважний і позитивний лікар. Справжній профі.
 
Lawrence Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала 2 дітей у Полюлях Оксани Анатоліївни з 5-го пологового будинку, вона - Лікар від Бога! Кваліфікована, уважна, компетентна. З ним почуваєшся спокійно і впевнено.
 
Aza Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Подолян із пологового будинку №2! Приймав у мене передчасні пологи! У процесі всіляко заспокоював, підтримував. Дуже йому вдячна! Допоміг з'явитися на світ моєму синочку:)
 
Арабелла2020 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всього вищесказаного про Подоляна Олександра Ілліча, професіонал своєї справи, прекрасна людина. Народжувала другу дитину у нього, є з чим порівняти. Він - найкращий! 

 Дівчата, щоб не шукали відразу залишаю його контакти - 0960390029 0667225294.
 
Светозара Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Полюлях у травні 2020, вона врятувала мене від втрати крові - лопнула велика судина. і спасибі, що не зробила кесарів - до останнього була за природні пологи, хоча був сильний загин, інший би вже порізав - привід чудовий. Добре, коли лікар працює не за гроші, а за покликанням.
 
Горячева Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, контакти Полюлях із 5-го пологового будинку?
 
Lawrence Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0973540073 і звертайтеся. Бажаю удачі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер гінеколог Одеси (Найкращий акушер гінеколог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: