Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Найкращий косметолог Таїрова Одеса (Найкращий косметолог Таїрова Одеса)
Найкращий косметолог Таїрова Одеса
alino4ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий косметолог Таїрова Одеса


Дівчата. підкажіть, де можна зробити хорошу чистку від просянки на обличчі, локально з'являється тільки на щоках і підборідді, або підкажіть хорошого косметолога?
 
Yasya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати косметолога Довгую Ольгу В'ячеславівну. Проходила в неї курс масажу обличчя. Я навіть уявити не могла, що буде такий результат від цієї процедури. Змінився овал обличчя, зморшки стали менш помітними, вигляд посвіжілим. Нарешті моє друге підборіддя стало менш помітним!  Ольга В'ячеславівна допомогла підібрати домашній догляд, від якого я в захваті! Хто в пошуках хорошого косметолога настійно раджу!
 
Nataliiia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій незамінний косметолог - Довга Ольга - знає всі мої "тріщинки". Ольга - професіонал! Пройшли курс мікрострумової терапії, а зараз балую себе масажем. Такого результату - просто не очікувала!
 
Lybava Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходила на іспанський масаж до Ольги. Мені дуже сподобалося. Це було не просто прогладжування, а робота над моїми проблемними зонами. Як завжди професійно і з великою увагою до пацієнта.
 
Дебора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольгу В'ячеславівну знаю вже не перший рік, раніше відвідувала іншого фахівця - Наталію Неролі, але всі косметологічні процедури Ольга В'ячеславівна робить набагато краще. Результат після чистки, як то кажуть, на обличчя. Шкіра чиста й оксамитова. Ольга В'ячеславівна - майстер своєї справи, любить свою роботу і дуже відповідально ставиться до неї. Я рада, що колись звернулася саме до неї і точно не проміняю її ні на якого іншого косметолога! Тому від щирого серця я всім рекомендую звертатися до чудового косметолога - Довгої Ольги!
 
Bogddd Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Довга - чудовий косметолог! Робила чистку і пілінг - ефект, як то кажуть, "на обличчя". Шкіра перетворилася на очах. Протягом усієї процедури - пояснювала всі етапи процедури, розібрали всі мої домашні доглядові засоби, підібрали нові. Рекомендую!
 
Цукерка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній майстер своєї справи, фахівець високого рівня! Індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважна і відповідальна до своєї роботи. Я була у багатьох косметологів Олени Загородської, Марини Мартинюк, але тільки у неї залишилася задоволена результатом! У мене дуже проблемна шкіра, але після процедур результат був, як то кажуть, "на обличчя", стала водити і свою дитину до неї теж. Тепер ходжу тільки до неї і рекомендую її своїм подругам!
 
Краля Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Ольга В'ячеславівна?
 
Дебора Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського, 2а/7.
 
Ілона25 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться телефончиком?
 
Lybava Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44. Тільки записуйтеся заздалегідь, у неї зазвичай черга.
 
Zinulya Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ольги В'ячеславівни зверталася багато разів з різних проблем. Чудова людина і фахівець своєї справи. Рекомендую! Уважна і грамотна!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Найкращий косметолог Таїрова Одеса (Найкращий косметолог Таїрова Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: