Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеси (Найкращий отоларинголог Одеси)
Найкращий отоларинголог Одеси
ЗлатаЗ Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий отоларинголог Одеси

Порадьте хорошого отоларинголога, бажано в приватній клініці, в ідеалі щоб приймав за записом, у черзі сидіти не хочеться.
 
Христина20 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім рекомендую Гурську Тамару! Відмінний фахівець! Повірте, мені є з чим порівнювати, періодично мучуся з гайморитом, тепер тільки до Тамари Валеріївни, єдина з безлічі лікарів яка змогла мені допомогти!
 
Флоріана Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Тамара Валеріївна - чудовий фахівець. Усе по справі, жодних зайвих призначень, тільки все потрібне для лікування. Підхід до призначень препаратів продуманий до дрібниць, на будь-яке запитання чітка, докладна відповідь. Зверталися зі скаргами на болі у вусі та затяжний нежить, лікування почало діяти, о, диво, через день.  Раджу!
 
ЛейлаКо Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу порекомендувати Тамару Гурську - чудова лікарка! Професіонал своєї справи. Розважлива, спокійна, готова знайти причини захворювання. Її поради завжди мені допомагають. А мій ніс почав дихати! Секрет цього фахівця полягає в індивідуальному, а головне, комплексному підході в лікуванні захворювань.
 
Светослава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар чудовий! Зіткнулася у своєму житті з ангіною з ускладненнями. Побувала у спеціалістів Оріхової та Зінченко і все безуспішно. Подруга порадила Тамару Гурську, як найкращого фахівця в цій галузі. Не пошкодувала ні на хвилину, що звернулася до неї! Дуже розумна, компетентна лікарка, жодних вагань у діагнозі та лікуванні, відчувається професіоналізм! А найголовніше, що я йду потихеньку на поправку після лікування. Тамара Валеріївна найкраща з усіх лікарів, з якими мені доводилося стикатися.
 
Іветта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого ЛОРа. За відгуками вирішила звернутися до Гурської Тамари. Лікарка дуже сподобалася. Грамотна й уважна. Все показала і доступно пояснила. Усім рекомендую.
 
Санек Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - фахівець високого рівня. Усе чітко, грамотно і найголовніше - ефективно! Жодних зайвих призначень. Єдиний лікар, який зміг поставити точний діагноз і вилікувати мене, хоча я був і в інших ЛОРів - Оробець і Бондаренко, але їхнє лікування мені не допомогло.
 
Філіпа Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернутися до Тамари Валеріївни - це було одним із найкращих рішень, які я приймав щодо свого здоров'я. Вона прекрасний фахівець і добра людина
 
Светослава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди рекомендую Тамару Валеріївну своїм друзям і близьким. Вона - надійний і досвідчений лікар, якому можна повністю довіритися.
 
Власій Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти Гурської Тамари?
 
Флоріана Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна працює в клініці Лікаріум. Контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Аврелія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - лікарка від Бога! Лікуюся тільки в неї!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеси (Найкращий отоларинголог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: