Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороші імплантологи стоматологи Одеса (Хороші імплантологи стоматологи Одеса)
Хороші імплантологи стоматологи Одеса
Павлина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші імплантологи стоматологи Одеса


Доброго дня, шановні форумчани! Я шукаю хорошого стоматолога-імплантолога і хотів би звернутися до вас за порадою. У мене виникла потреба в імплантації зуба, і я хотів би знайти досвідченого фахівця, якому можна довірити таку важливу процедуру.
 
Циля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую стоматолога-імплантолога Величка Д.В! Він встановив мені імплантат, який швидко почав хитатися і викликав дискомфорт під час їжі. Коли я спробував пояснити йому проблему, він недостатньо уважно вислухав мене і зробив вигляд, що все в порядку. У підсумку, мені довелося знову оплачувати процедуру в іншого фахівця, щоб виправити його некомпетентну роботу.
 
Правдина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно уникайте цього стоматолога-імплантолога! Він поставив мені імплантат, який не збігається за кольором з моїми природними зубами, і він має абсолютно неприродний вигляд. Коли я попросив його замінити, Величко Д.В відмовився і сказав, що це нормально.
 
Anni1 Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи більше не піду в клініки Кіадент до стоматолога-імплантолога! Він встановив мені імплантат, який після кількох місяців просто вивалився, спричинивши сильний біль і кровотечу. Коли я звернувся до нього по допомогу, він несерйозно поставився до моєї проблеми і відмовився відшкодувати збитки. У цій клініці працює жахливий фахівець, не рекомендую нікому стикатися з його некомпетентністю і недбалістю.
 
Парасковія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Євгена Анатолійовича Дизика - він один із найкращих імплантологів, яких я зустрічав. Порівнюючи його роботу з іншими, можна сказати, що він перевершує їх увагою до деталей і якістю лікування. Я вдячний за його терпіння і відмінні результати.
 
Zhorikk Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, можу підтвердити: Євген Анатолійович Дизик - досвідчений і талановитий імплантолог. Він замінив мені кілька зубів на імплантати, і тепер моя посмішка має просто ідеальний вигляд. Я радий, що звернувся до нього, і рекомендую його.
 
Неоніла Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - володіє унікальним талантом, який порівняти з іншими важко. Його імплантологічні рішення завжди оригінальні та ефективні. Я почуваюся впевнено і спокійно, знаючи, що я в надійних руках.
 
Кирюха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У Євгена Анатолійовича золоті руки! Він провів у мене імплантацію одного зуба, і я був вражений його майстерністю. Процедура пройшла легко і безболісно, а результат просто вразив мене - новий зуб має абсолютно природний вигляд.
 
Надія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівняно з іншими імплантологами, Євген Анатолійович виділяється своїм глибоким розумінням індивідуальних потреб пацієнтів. Він проводить комплексне обстеження перед лікуванням, що гарантує відмінний результат.
 
Вілена Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Євгена Дизика з проблемою втрати зуба, і він запропонував мені імплантацію. Процедура пройшла гладко, і тепер у мене новий зуб, який має абсолютно природний вигляд. Дуже вдячний йому за компетентність і професіоналізм!
 
Нісса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Євгена Дизика.
 
Кирюха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Євгена Анатолійовича - 0677003055, приймає в клініці Тріодент.
 
Радинка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній чарівник! Він провів у мене складну імплантацію кількох зубів, і результати просто приголомшливі. Мої нові зуби мають такий вигляд і функціонують так, ніби вони завжди були в мене.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороші імплантологи стоматологи Одеса (Хороші імплантологи стоматологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: