Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж в Одесі (Масаж в Одесі)
Масаж в Одесі
AleksandraSh Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж в Одесі

У мене після піднімання важких предметів, треба було вдома перестановку зробити, дуже сильні болі в спині. За запитом у гуглі: "Масаж Одеса" вилазить багато різної реклами, посилань на сайти "потомствених костоправів" і "масажистів у п'ятому коліні", але немає рекомендацій...

Прошу дуже порекомендувати хорошого масажиста, більше вірю відгукам людей, ніж рекламі...
 
lisa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
За запитами в Яндексі та гуглі типу: "масаж Одеса" або "масаж в Одесі" справді видають здебільшого рекламу, яка не гарантує якість масажних послуг і фахівців.

У нас на форумі я створила тему "Потрібен хороший масажист" (посилання на тему http://uaodessa.com/forum/36-2468-1), де теж просила мені порекомендувати масажиста. Мені порекомендували Владислава, відгуки були хороші, я відходила до нього курс масажів, дуже задоволена! Мені сподобалася ціна за його послуги масажу, підхід (дуже веселий і грамотний молодий чоловік), якість масажу (найголовніше) і ціна за масаж. Ціна одного прийому в нього від 50 до 70 гривень.

Я його рекомендую всім знайомим. Спасибі нашій "форумчанці" Галині за рекомендацію цього масажиста!

Його контактні телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792 
Звати Владислав
 
Олена Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукала хорошого мануальника і масаж в Одесі, порекомендували Владислава. Дуже рада знайомству з ним, він мене буквально поставив на ноги... До нього бігала за кількома "фахівцями", які тільки розводили на гроші, а Владислав прибрав біль і дав мені можливість жити і насолоджуватися життям. До нього вся моя сім'я ходила й одна подруга, всі задоволені. Рекомендую його теж, чула про нього тільки позитивні відгуки!
 
AleksandraSh Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
lisa і Олена, Спасибі Вам за рекомендації та відгуки, завтра ж наберу Владислава і піду до нього на прийом!

За рекомендаціями та відгуками краще йти, щоб не потрапити на шахраїв або "фахівців-одноденок", це моя думка! Ще раз дякую Вам!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж в Одесі (Масаж в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: