Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса центр (Мануальний терапевт Одеса центр)
Мануальний терапевт Одеса центр
shevchuk5 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса центр

Підкажіть будь ласка хорошого, перевіреного мануального терапевта в Одесі, бажано в центрі міста. Не такий, щоб конвеєром пропускав, а який би розумів, що робить, особливо в разі нестабільності хребців і постійного їх зміщення.
 
Всеслава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Забранського В.В. У нього чудовий підхід до вирішення проблем поетапно.  Рада, що опрацювали не тільки конкретний біль, а й майже усунули причину, яка турбувала не перший рік.
 
СкоттШелбі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Загальне враження - професіонал своєї справи. Результат - швидке та якісне одужання.  Буду рекомендувати всім, кому потрібна допомога.
 
Вишенька Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Були з чоловіком у Владислава Забранського, дуже хороший лікар, руки золоті, вислухав і зробив свою роботу просто на відмінно.  Рекомендуємо!
 
ТаняКальченко Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
До того, як потрапила до Владислава Володимировича, була у трьох мануальних терапевтів - Царенка, Чеботарь, Маврова. Віддала чимало грошей, а ефекту майже не було. Після курсу мануальної терапії у Владислава Володимировича, забула про свій остеохондроз.
 
Альбіна125 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Біль відступив і я відчула величезне полегшення, коли почала ходити до лікаря Забранського. Дуже шкодую, що раніше не звернулася по допомогу, мучилася, терпіла, пила таблетки. Виявляється, мої проблеми можна було так просто і швидко вирішити.  Крім його професіоналізму, хотілося б відзначити доброзичливість у спілкуванні і загалом дуже шанобливий і уважний підхід. Рекомендую!
 
Ельміра Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - лікар із золотими руками. Я звернулася з сильним болем у поперековому відділі внаслідок грижі. За курс сеансів ми повністю зняли всі больові відчуття і за результатами МРТ грижа стає все незначнішою.  Доктора однозначно рекомендую!
 
Гавриїла Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісна допомога, гарне ставлення до пацієнта. Якщо щось незрозуміло, завжди все роз'яснить, відповість на всі запитання. Дуже крутий фахівець.
 
Аліса49 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що потрапила до такого високопрофесійного мануального терапевта, як Владислав Забранський! Чотири дні мене мучили болі в шиї та спині - і за один курс вдалося зняти всі болі.  Я в захваті. Його руки творять чудеса, буду постійним клієнтом і рекомендуватиму всім, хто цього потребує!
 
Гликерія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Владислава Забранського?
 
ТаняКальченко Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Горислава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський застосовує різнобічні методи лікування, все детально пояснив, після мануальної терапії не було болю і дискомфорту! З'явилися сили рухатися далі! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса центр (Мануальний терапевт Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: