Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Слобідка (Мануальний терапевт Одеса Слобідка)
Мануальний терапевт Одеса Слобідка
Констанція Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса Слобідка


Після травми з'явилися сильні болі в районі куприка під час руху, підкажіть хорошого мануального терапевта, який допоможе мені позбутися цих болів.  Бажано, щоб приймав у районі Слобідки.
 
Аполлінарія Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг впоратися з такою проблемою мануальний терапевт Забранський, але приймає він на Богдана Хмельницького.
 
Юріус Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Лікував у нього поперек із діагнозом грижа. Лікує він тільки після знімка МРТ і це якраз правильно! Після першого сеансу біль вщух, а після 7-го і зовсім минув. Рекомендую.
 
Аркадія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Після місяця ходіння по мануальних терапевтах Царенко і Горбатюку, сповзала з ліжка з диким болем і сльозами. Після курсу сеансів у Владислава Забранського я жити захотіла. Рятує періодично мою спину, після курсу практично нова людина.
 
Alba Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Самі розумієте, довіряти свій хребет потрібно тому, кому довіряєш. Саме такий лікар з великої літери - Забранський Владислав Володимирович. Доброзичливість, уважне ставлення, індивідуальний підхід - усі ці якості притаманні йому. І ще професіоналізм, з яким він підходить до кожної людини. Як добре, що така людина живе в нашому місті.
 
Клавдія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до нього з сильним головним болем, болем у шиї та плечі. Після першого ж прийому стало краще, з'явилася легкість. Хоча до цього проходила лікування спочатку в Бєляєва, потім звернулася до Лубинець, яке жодного результату не принесло. Тепер завжди буду звертатися до нього за техобслуговуванням!
 
Bogddd Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Оббігав багато яких фахівців: Маврова, Зеленського, Чеботарь - Владислав Забранський найкращий! Спина не болить уже як два тижні. До цього в кого б не робив, максимум допомагало на два дні. Раджу після першого сеансу не забивати і не припиняти ходити. Бо після першого спина ще болить. Особисто мені вистачило 7 прийомів.
 
Листик Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла із застарілим, безперервним болем між лопатками, який віддавав у руки, більше в ліву, рука німіла. До того ж були болі при повороті шиї, нахилі голови. Після лікування в Забранського Владислава - стан помітно покращився, біль, який терпіла, минув.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Був досвід лікування у Владислава Володимировича 2019 року попереку, який спокійно себе почуває досі без гострих періодів.
 
Elmira9832 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактним номером цього лікаря?
 
Клавдія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Афрадита Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - мій чарівник! Поставив на ноги в прямому сенсі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Слобідка (Мануальний терапевт Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: