Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки костоправи Одеси (Відгуки костоправи Одеси)
Відгуки костоправи Одеси
Rabbitcute Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки костоправи Одеси


Форумчани! Хтось із вас знайомий із хорошим костоправом в Одесі? Буду вдячний за ваші поради.
 
Картер Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумію, як важливо не зробити помилку у виборі костоправа. Минулий досвід підніс мені урок, і тепер я буду уважніше підходити до цього питання.
 
Shwez Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую вас. Досвід з невідповідними фахівцями може принести більше шкоди, ніж користі. Сподіваюся, що у вас вийде знайти хорошого костоправа.
 
Нісса Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте хорошого костоправа, можу від щирого серця рекомендувати Забранського Владислава Володимировича. Він зумів впоратися з моїми проблемами спини і повернув мені активність. Це дійсно професіонал!
 
Радмила Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Після багатьох пошуків знайшов того, хто справді знає, як відновити здоров'я спини. Забранський В.В. - мій герой! Він уміло вправив вивихи і допоміг із дисками. Не пропустіть шанс зустріти справжнього фахівця!
 
Кая Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський перетворив мої болі на радість руху. Його вміння повертати здоров'я спині - вражає. Рекомендую з упевненістю!
 
Розалія70 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. повністю виправдав мої очікування. Він вправив диски - це справді чарівник! Рекомендую всім, хто шукає порятунок для своєї спини.
 
Настасья Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сміливо сказати, що Забранський Владислав Володимирович - це справжній професіонал у своїй сфері. Він зумів допомогти мені з проблемами спини. Якщо ви шукаєте костоправа, не шукайте більше - це він!
 
Barbara0 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - це той лікар, до якого варто завітати у разі болю в спині. Його знання і досвід у костоправстві вражають. Після його допомоги я почуваюся набагато краще.
 
Наталія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - справжній рятівник для тих, хто стикається з проблемами хребта. Він не тільки вміє вправляти, а й слухає пацієнта. Я рекомендую його всім, хто шукає костоправа!
 
Allright Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо, у когось є контактні дані Забранського Владислава Володимировича для запису на прийом? Буду вдячний за інформацію.
 
Радмила Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактні телефони - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Записуватися на прийом потрібно заздалегідь.
 
JojiM Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике всім, хто поділився своїм досвідом і порадами щодо запису до Забранського В.В.! Ваші повідомлення допомогли мені орієнтуватися і зробити перші кроки на шляху до відновлення.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки костоправи Одеси (Відгуки костоправи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: