Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса селище Котовського (Уролог Одеса селище Котовського)
Уролог Одеса селище Котовського
Дегтярьова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса селище Котовського


Вітаю, цікавить обізнаний уролог на Селищі Котовського. Прохання порадити такого фахівця.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
На селищі не зустрічав, хоча був у багатьох, є в лікарні на Малиновського - Колосов Олександр Миколайович, на 100% хороший лікар.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, на мій погляд, дуже хороший і уважний лікар. Він провів мені первинну консультацію, де відповів на всі мої запитання і призначив додаткове обстеження. Я вважаю його професіоналом. Обов'язково продовжу у нього спостерігатися і вам рекомендую до нього звернутися.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - дуже хороший і грамотний лікар, ввічливий і приємний у спілкуванні. Все доступно пояснює, нічого зайвого, величезне бажання допомогти пацієнтові. Дуже задоволена консультацією, рекомендую.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Колосов О.М., справжній професіонал! Дуже уважний до пацієнтів. З безлічі урологів у місті, я вважаю, що довіряти варто тільки Олександру Миколайовичу!
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікар з великої літери! А також прекрасна людина. У мене проблеми з хронічним циститом, зазвичай лежу тижнями з ним, завдяки рекомендаціям і правильно підібраним препаратам встаю на ноги буквально за день. Він - майстер своєї справи!
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович ввічливий, тактовний, пояснює так, що не залишається запитань. Його позитивний настрій дуже допомагає в позитивному настрої на лікування. Отримала всі необхідні рекомендації. Щиро рекомендую цього фахівця.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар доктор Колосов! Відмінний фахівець! Відразу відгукнувся на огляд мого тата і надав кваліфіковану допомогу, призначив ліки, все пояснив дохідливо! Я дуже радий, що у нас є такі фахівці!
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште будь ласка контактні дані цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Колосов Олександр Миколайович, 10я лікарня, Малиновського 61, телефон 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, що не залишилися осторонь і відгукнулися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса селище Котовського (Уролог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: