Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинні хірурги Одеси відгуки (Судинні хірурги Одеси відгуки)
Судинні хірурги Одеси відгуки
Феодосія Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинні хірурги Одеси відгуки


Добрий день! Може хтось порекомендувати хорошого судинного хірурга?
 
Капітоліна Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Мати страждала від трофічних виразок багато років. Не могли ніяк вилікувати цю проблему. Думали, що все марно. Однак, потрапили до Чайки Михайла Олександровича і що сказати, просто чарівник якийсь. Провели операцію і все чудово. Я не могла повірити своїм очам. Нічого зайвого, все тільки по справі. Дуже кваліфікований лікар. Рекомендую!
 
Ісідора Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікаря порадили знайомі. Операцію ВЛК хірургом Чайкою М.О. проведено професійно, без ускладнень. Рекомендую!
 
Альбіна125 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Залевський Д.М.! У листопаді 2019 року оперував мені вени. Також батькові моєї знайомої просто врятував ногу, зробив усе, щоб її зберегти. Лікар - золоті руки!
 
Кіра20 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський Дмитро Михайлович - приголомшливий лікар. Спасибі велике за мої вени, після склеротерапії стала себе почувати краще. Пройшли постійні болі, які мучили мене після народження дитини. Рухаюся і роблю все, що потрібно, абсолютно спокійно і не втомлююся швидко, як це було до лікування. Лікар дуже чуйний і уважний.
 
Аміна1986 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович - чудовий лікар. Ним була проведена операція ЕВЛК на правій нозі і склеротерапія на лівій нозі. Усе пройшло чудово, я дуже задоволена результатом
 
АнжелінаВ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Він оперував мене і все завершилося більш ніж успішно. Величезна удача, що потрапила в його добрі, надійні руки. Дуже хвилювалася, переживала, боялася за результат операції, але все даремно, прекрасний, талановитий хірург, більш того, неймовірно співчутлива людина. Спілкувалася з ним чимало, Михайло Олександрович вміє заспокоїти, вміє розташувати, він тактовний і уважний до звернень пацієнтів. Загалом, професіонал, яким він і має бути.
 
Алла758 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Залевського М.А. з проблемою варикозної хвороби, розширення вен на лівій нозі. Лікар провів компетентну консультацію, з якої був обраний метод лікування, операція з видалення варикозних вен. Операцію провів дуже акуратно. можу сміливо рекомендувати цього фахівця.
 
Smirnoff Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контакти цих лікарів?
 
Аміна1986 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю контакти Чайки М.А. 0976447223
 
Альбіна125 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте телефон Залевського Д.М. - 0971039911
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинні хірурги Одеси відгуки (Судинні хірурги Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: