Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог у Київському районі Одеса (Косметолог у Київському районі Одеса)
Косметолог у Київському районі Одеса
Амелія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог у Київському районі Одеса


У мене багато пігментних плям на обличчі та шрамики після акне на лобі, у кого була така проблема, порекомендуйте фахівця.
 
Nadya3 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Довгу Ольгу В'ячеславівну, тому що користуюся її послугами, як косметолога! Результат від чищення обличчя було видно відразу! І зберігся він надовго! Отримала приємне враження від процедури! Акуратно працює з клієнтом. Можна поговорити на багато хвилюючих тем! Ольга В'ячеславівна - грамотний фахівець широкого профілю!
 
Barbara0 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий фахівець! Завжди уважна, ввічлива, акуратна! До Ольги В'ячеславівни вперше звернулась у 2019 р. і дотепер я ходжу лише до неї, справді допомогла мені впоратись з висипаннями, звісно це була довга робота (чистки, пілінги), порекомендувала необхідні препарати для домашнього догляду.
 
Жозефіна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Виконували процедуру комбінованого чищення обличчя. Після цієї процедури шкіра виглядає свіжою і здоровою, я залишилася задоволена результатом. Ольга В'ячеславівна є кваліфікованим майстром, яка підбере догляд для вашого обличчя і результат не змусить на себе чекати.
 
Констанція Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий косметолог і фахівець своєї справи. Завжди в темі й розвивається, навчається, застосовує нові "фішки", найкращу косметику. Випадок у мене не найпростіший, проте вихід, як виявилося, є.  Ольга Довга - найкраща.
 
Yu1ia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене суха чутлива шкіра, яка постійно лущилася, особливо взимку. Крім іншого, постійно червоні щоки. Зверталася до безлічі косметологів Наталії Неролі, Марини Мартинюк, Елли Васіної, але результату не було.  Крім косметологічних процедур (маски, скраби), Ольга порадила комплекс вітамінів, які вже в перші 30 днів показали відчутний результат. Також підібрала крем і пінку для догляду за шкірою в домашніх умовах. Результат відчула за 1 місяць. Щиро рекомендую!
 
Раймондаа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Ольга - просто мрія. Уміє все. На будь-яке питання може відповісти і дати вичерпну консультацію. Золоті руки - ніяких синців, набряків та іншого. Все акуратно і професійно. Спеціаліст найвищого ґатунку. Буду рекомендувати всім своїм знайомим, таким же дамам бальзаківського віку, які хочуть мати пристойний вигляд. Робила мікротокову терапію - результатом більш ніж задоволена, і пишу так захоплено, оскільки маю з ким порівняти, раніше відвідувала Людмилу Григорян, Наталю Логінову. але тепер я постійний відвідувач Ольги Довгої!
 
ZlatayaSofia Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі мало косметологів такого рівня і професіоналізму, як Ольга Довга. Процедуру чищення обличчя зробили якісно, безболісно і без наслідків.  Усім раджу цього чудового косметолога!
 
1Betty6 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться - де приймає косметолог Ольга і як до неї записатися?
 
Yu1ia Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна приймає в клініці Доктор Благо Плюс, тільки за попереднім записом. Записатися можна за телефонами: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
tsurkanalla Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і ввічливий фахівець з великою кількістю знань у своїй сфері! Була на комбінованому чищенні обличчя. Процедура не з приємних, але Ольга В'ячеславівна зробила її максимально приємною, виконувала всі маніпуляції вкрай акуратно. Результат до і після - просто приголомшливий! До вечора майже все почервоніння минуло і залишилася неймовірно чиста й оксамитова шкіра на дотик! Обов'язково повернуся ще!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог у Київському районі Одеса (Косметолог у Київському районі Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: