Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Болгарській Одеса (Флебологи на Болгарській Одеса)
Флебологи на Болгарській Одеса
Болеслава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Болгарській Одеса


Форумчани, підкажіть, будь ласка, хтось може порадити хорошого флеболога? Моїй мамі потрібно видаляти варикоз або лікувати.
 
Домна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підказую - йдіть до Чайки Михайла Олександровича. Операцію мені зробив відмінно, безболісно, з'явилася легкість у ногах.
 
Ліліана Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я можу порекомендувати Залевського Дмитра - висококваліфікований фахівець. мені дуже допоміг.
 
Єфросинія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, враження тільки позитивні. Відмінний лікар, раджу, звертайтеся. Не пошкодуєте. Варикоз така хвороба, що затягувати не варто, на власному досвіді знаю. Такі операції, як робить Михайло Олександрович, дуже хороші тим, що вони практично безболісні, і короткий період реабілітації.
 
BeckyJ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з варикозом ніг, болі, судоми. Як і всі боялася. Ось уже як 4-й тиждень після ЕВЛО і склеротерапії. Результат просто супер. Я навіть не очікувала. Усім раджу Залевського Д.М.
 
Alexxandra Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося ставлення Михайла Олександровича до мене. УЗД, консультація, підготовка до операції, після неї. Вийшло все красиво, майже без шрамів! Хороший лікар!
 
sunset24 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Зверталася до нього до інших фахівців, прописували купу таблеток, а ноги як боліли, так і болять. Нічого не допомагало. Знайома порадила Дмитра Михайловича. Він зробив мені УЗД ніг і виписав інші препарати. Після лікування мені одразу стало легше, болі та набряки зникли.
 
Дегтярьова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюю кухарем, а в нас варикоз - хвороба професійна. Звернувся до Міхала Олександровича за рекомендацією близької людини. Прекрасний прийом як на першому обстеженні, так і під час операції. Чайка М.О. - справжній професіонал своєї справи. Усе зроблено по вищому розряду. Про болі в ногах забув.
 
Діонісія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років мучився з болями в ногах, і потрапивши на візит до лікаря Залевського, він швидко визначив причину, провели лазерну операцію, і я забув про болі.
 
Леонтія78 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене мучила нога, варикоз. Судоми, болі, безсонні ночі, набряк. Врятувала операція, яку робив Михайло Олександрович Чайка. Лікар "Золоті руки". Дуже ввічлива і уважна людина.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавили ці лікарі, залиште інформацію про них.
 
Леонтія78 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Чайка Михайло Олександрович веде прийом у лікарні №10, телефон 0976447223.
 
Діонісія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Відправляю вам інформацію - Залевський Дмитро Михайлович приймає в Медині Пастера 9, телефони для запису 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Болгарській Одеса (Флебологи на Болгарській Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: