Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Ленселище (Уролог Одеса Ленселище)
Уролог Одеса Ленселище
Барислава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Ленселище


Доброго дня, звертаюся до вас у пошуку обізнаного уролога. Дайте пораду куди звернутися в разі запущеного циститу? Залиште контакти і дані найкращого фахівця на основі особистого досвіду.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу за вашим діагнозом проконсультуватися з Колосовим О.М., це дійсно уролог, який може надати кваліфіковане лікування.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. дуже хороший фахівець. Складається таке враження, що немає взагалі нічого такого за його спеціальністю, чого б він не знав. Прямо ось молодець! Усе розповів, до того ж зробив це доступно і зрозуміло. Я йому вдячний!
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - найкращий уролог! Як добре, що в нашому місті є такий діамант. Ми зіткнулися з проблемою і ніхто з лікарів нам не зміг допомогти. Доля звела нас з Олександром Миколайовичем і - о, диво! Для нього це взагалі не проблема, прям насіння. Легко й упевнено пролікував, вибрав для нас найбільш підходящий варіант лікування.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - найкращий уролог у моєму житті, кого я знаю!  Сміливо можу рекомендувати його всім!!!
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вразив прийом лікаря! Який молодець! Уважно вислухав, оглянув, усе пояснив! Обов'язково буду рекомендувати Олександра Миколайовича!
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович швидко і якісно надав першу допомогу моєму татові, тим самим врятував йому життя. Безмірно вдячна йому!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - прекрасний лікар. Звичайно цікавий підхід до людей і манера спілкування.  Допоміг моєму чоловікові і я дуже вдячна. Будемо звертатися тільки до нього, більш кваліфікованого лікаря я не зустрічала.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися номер телефону цього фахівця?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, 10-а лікарня, Малиновського 61, телефон 0967424737.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші фахівці, рекомендую до них звертатися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Ленселище (Уролог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: