Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса центр (Мануальщик Одеса центр)
Мануальщик Одеса центр
Нісса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса центр


Потрібен хороший мануальний терапевт. Якщо ви знаєте гідного, досвідченого мануальника, порекомендуйте, буду дуже вдячна.
 
Неллі75 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у лікаря Забранського В.В.. Не буду вдаватися в подробиці, але роботою лікаря задоволена дуже. Якщо Ви в пошуку фахівця, тоді раджу записатися саме до лікаря Забранського. Чудовий фахівець!
 
Яда Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - це лікар із великої літери! Я проходила в нього лікування три роки тому. Тоді, після курсу сеансів мануальної терапії він повернув мене до нормального життя. Зараз, коли знову потрібна була допомога мануального терапевта, знову звернулася до нього, і професіоналізм лікаря не змусив довго чекати результату. За тиждень лікування мануальною терапією я знову повністю відновлена.
 
Радинка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Наразі проходжу мануальну терапію в лікаря Забранського з приводу тривалого больового синдрому в м'язах шиї та грудного відділу хребта. Дуже пошкодувала, що відразу не звернулася до Владислава Володимировича (обійшла багато мануальних терапевтів Зеленського, Кірсаненка, Царенка, Горбатюка, які не принесли полегшення). Лікар дуже уважний і ввічливий, зрозумів мою проблему з півслова, визначив мої інші проблеми зі здоров'ям, про які я не згадувала, докладно роз'яснив мої подальші дії і дав рекомендації.
 
Tolyaaa Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшливий фахівець. Мене до Владислава Володимировича направив невролог, він допоміг не тільки прибрати неприємні відчуття в спині, а й зняв багато м'язових затисків. Раджу звернутися!
 
Мстислава Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
У процесі лікування у Забранського Владислава я звернула свою увагу на те, що лікар займається своєю справою за покликанням, з інтересом і уважністю до деталей. Дуже рідкісні якості, як тактовність і чуйність, свідчать про його загальнолюдські чесноти, що особливо важливо для створення атмосфери довіри між пацієнтом і лікарем - у мануальній терапії це актуально. У підсумку, лікування у цього фахівця проходить невимушено і результативно, що дає змогу тривалий час почуватися в прекрасній формі.
 
Марьяна Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
До цього я майже рік мучилася від цих болів, ходила на масажі, фізіотерапію, була у Чеботаря і Маврова. І вже зовсім зневірившись, потрапила до Забранського В.В. Я й подумати не могла, що він поверне мене до здорового життя, та ще й після одного курсу сеансів. Однозначно рекомендую!
 
Радмила Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як можна записатися до Владислава Забранського?
 
Tolyaaa Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось його контактні номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Найда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете будь ласка вартість сеансу?
 
Радинка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 600 грн, але сеанс чудовий!
 
Ревміра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую. Це саме той лікар, після лікування у якого позитивний ефект помітний відразу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса центр (Мануальщик Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: