Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Таїрова (Психолог Одеса Таїрова)
Психолог Одеса Таїрова
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса Таїрова


Усім доброго вечора! Цікавить таке питання, які психологи у нас у місті найкращі з найкращих? Заманливо знати ваші погляди про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але не вийшло знайти розумного лікаря. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Не завадило б дізнатися з перших рук, які медичні працівники нині найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої дослідження катастрофічні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з попередньою дамою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найкращі в цій професії, і я хочу їх порекомендувати, це психологи найвищої кваліфікації Гончарова Тетяна Сергіївна і Козлов Ян Леонідович.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Першокласний фахівець Гончарова Тетяна! Звертався з нав'язливими думками, вони просто зводили з розуму. Постійно каша в голові, тривога, біль у ділянці серця. Я думав, це ніколи не скінчиться, і нічого не допоможе. Але після 1-ої консультації вже стало набагато простіше! Рекомендую!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Від самого початку нашої роботи Ян Леонідович проявила глибоке розуміння моїх проблем і створила комфортну атмосферу довіри, де я відчував себе вільним відкритися і поділитися своїми емоціями та проблемами. Вона справді слухає і дослухається до моїх думок і почуттів, і завжди надає уважні та осмислені відповіді.
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна володіє глибокими знаннями в галузі психології та використовує різноманітні техніки і методи, щоб допомогти мені розібратися у своїх проблемах і знайти рішення. Її підхід індивідуальний і адаптований до моїх потреб, що робить сеанси з нею справжньою знахідкою.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Однією з важливих особливостей роботи Яна Леонідовича є його здатність допомогти пролити світло на внутрішні переживання та подолати психологічні перепони. Він пропонує нові перспективи та допомагає краще зрозуміти себе і свої емоції. З кожним сеансом я стаю дедалі більш усвідомленим і впевненим у собі завдяки її підтримці.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні громадяни, заінтригували ці психологи, можете надати контактну інформацію.
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам відомості - Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 987000260.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що Козлов Я.Л. і Гончарова Т.С. найграмотніші фахівці в місті, знаю на власному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Таїрова (Психолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: