Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог 5 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог 5 пологовий будинок Одеси)
Хороший гінеколог 5 пологовий будинок Одеси
Liana Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог 5 пологовий будинок Одеси


Дівчата порадьте, куди піти народжувати??? де краще??? І кого з лікарів вибрати?
 
Selma Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Полюлях Оксану Анатоліївну з п'ятого пологового будинку. Дуже грамотна лікарка. Викликає довіру в пацієнтів. Прийняла правильне рішення про розродження. Потрапила до неї на 39 тижні з ознаками прееклампсії важкого ступеня. Завдяки їй усе вирішилося благополучно. Мій синочок абсолютно здоровий.
 
Olesya8 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу порекомендувати чудового лікаря Подоляна А.І. з пологового будинку № 2, який допоміг з'явитися на світ моїй довгоочікуваній донечці. Під час пологів лікар давав чіткі й дуже потрібні рекомендації, як діяти. Так, я, звичайно, не найдисциплінованіший пацієнт, і не все, що говорили під час пологів, виконувала, але впевнена, що завдяки професіоналізму лікаря Подоляна все сталося за 8 годин без ускладнень.
 
lubovvv Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хтось визначається з лікарем, то рекомендую сміливо звертатися до Оксани Анатоліївни! Вона з першої секунди вселяє довіру своїм професіоналізмом і підходом до справи! Я повністю довірилася і не помилилася. Пологи були непрості (слабка родова діяльність, обвиття, великий плід тощо), але настільки все добре пройшло, що я готова вже на другу дитину.
 
Kiwi3 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
24 березня народився довгоочікуваний синочок! Пологи приймав Олександр Ілліч. Дуже задоволена, хороший лікар, професіонал своєї справи. Усе пройшло легко, без ускладнень, наступного разу тільки до нього!
 
Kasatka Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
7 березня 2019 року я народила свою другу донечку. Народжувала сама, в сідничному передлежанні. Все пройшло на відмінно, без ускладнень і травм для мене і малятка. І все завдяки високому професіоналізму і чуйності Полюлях Оксани Анатоліївни, яка надала мені потрібну моральну підтримку і майстерно прийняла пологи.
 
Kiskis Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий лікар, якого я зустрічала за все своє життя! Народжувала першого малюка в липні 2017 року. Все пройшло відмінно і на високому рівні, і другу дитину я вирішила народжувати тільки в Олександра Ілліча Подоляна. Другі пологи не пройшли, а пролетіли, народила хлопчика. Грамотний фахівець і прекрасна людина!
 
Jenny77 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Пологи були перші, сильно боялася народжувати, але як потрапила до Оксани Анатоліївни зрозуміла, що кращої лікарки немає!
 
FillOlga Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала 3.01.2018, великий плід. Завдяки професіоналізму Олександра Ілліча на світ з'явився наш синочок (було зроблено кесарів розтин). Цьому лікарю можна довірити своє здоров'я і здоров'я малюка!
 
Fairytail5 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час вагітності була абсолютно спокійна, бо знала, що пологи прийматиме найкращий лікар - Полюлях Оксана Анатоліївна. 07.04.2022 на світ з'явився довгоочікуваний синочок, пологи пройшли чудово.
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися з цими акушерами, як їх знайти?
 
FillOlga Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, пологовий будинок №7 просп. Космонавтів, 11б, телефон 0960390029, 0667225294
 
Fairytail5 Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка-гінекологиня Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку вулиця Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог 5 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог 5 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: