Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Лікар нарколог Біляївка (Лікар нарколог Біляївка)
Лікар нарколог Біляївка
Sonya44 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар нарколог Біляївка


Тут така делікатна проблема, потрібен нарколог хороший у Біляївці. Хто знає і стикався з такими лікарями, напишіть будь ласка!
 
vera130 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Наркологів хороших мало, здебільшого такі, що з крапельницями бігають до пацієнтів, аби урвати грошей або, ще гірше, направляють у каламутні ребцентри, де тільки викачують бабло.
 
Lisa23 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
а я думаю, що не все так погано, хороших лікарів можна знайти, тільки треба шукати
 
Felur Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Так точно, хто шукає той знайде! Ми шукали 2 роки тому для родича і знайшли лікаря в Одесі. Звуть Довгий Юрій Володимирович, він завідує наркологічною клінікою Доктор Благо.
 
nikolai37 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, знаю його особисто
 
Kirill24 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Є такий, ми теж одного разу шукали і знайшли його на одному з сайтів, почитали відгуки - вони чудові. Потім зателефонували йому, приїхали на консультацію, родич пройшов лікування і більше не п'є. Відтоді вже 7 років минуло.
 
Sonya44 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть і мені контакти цього лікаря Довгого. Якщо хочете в приват
 
Jeremy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіщо в приват? Нехай інші дивляться, може комусь ще знадобитися. Довгий Юрій Володимирович 0972422922
 
Mira1 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
І правильно, багато людей вважають за краще мовчати про проблему, соромляться запитати, хоча це і неправильно
 
Max21 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден з вами! Найперший крок у вирішенні проблеми - це висловити наявність цієї проблеми!
 
Igor25 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми сина возили по різних бабках, та все без толку, кодували за Довженком - без толку. Тільки в Доктор Благо Плюс йому допомогли, але, на жаль, багато часу було втрачено і тепер дуже важко відновити організм...
 
Sonya44 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки! Дуже допомогли. Зустрілися з Юрієм Володимировичем. Класний лікар! Прийом безкоштовний! Лікування не дуже б'є по кишені!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Лікар нарколог Біляївка (Лікар нарколог Біляївка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: