Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпнолог Одеса (Психолог гіпнолог Одеса)
Психолог гіпнолог Одеса
Zinulya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог гіпнолог Одеса
 


Доброго дня всім відвідувачам! Я цікавлюся психологічною гіпнотерапією і шукаю досвідченого психолога-гіпнолога. Якщо хтось із вас мав досвід роботи з такими фахівцями, поділіться, будь ласка.
 
Caroline Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої спроби знайти досвідченого гіпнолога привели мене до величезного списку фахівців, але жоден з них не зміг задовольнити мої очікування. Схоже, ідеального гіпнолога в Одесі просто немає.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох місяців пошуків я зрозумів, що знайти досвідченого гіпнолога - справжня проблема. Щоразу, коли я думав, що знайшов відповідного фахівця, стикався з недостатньою кваліфікацією.
 
Dennn7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Я довгий час шукав фахівця, який дійсно зміг би допомогти мені. Після кількох спроб я натрапив на Козлова Яна Леонідовича, і це виявилося саме те, що мені потрібно. В Одесі тільки його я можу сміливо рекомендувати.
 
1Betty6 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Що стосується глибини занурення в гіпноз, Козлов Я.Л. перевершує інших фахівців. Його голос і техніки індукції дають змогу досягти рівня трансу, якого я раніше не відчував.
 
Zolotareva Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Рідко зустрінеш гіпнотерапевта, який так точно адаптує сесії під клієнта, як Ян Леонідович. Він глибоко аналізує потреби і реагує на них, роблячи досвід максимально індивідуальним і продуктивним.
 
Nadya3 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов не обмежується стандартними методами гіпнозу. Він постійно шукає нові підходи і техніки, що робить його сесії ефективнішими і цікавішими, на відміну від більш звичайних фахівців.
 
5Мила5 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де проходять сеанси гіпнозу.
 
Dennn7 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович сеанси гіпнозу проводить у клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2.
 
Дарій Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Що відрізняє Яна Леонідовича від інших - його здатність створити гармонійне поєднання гіпнозу та психотерапії. Сесії з ним глибші й усвідомленіші порівняно з іншими фахівцями.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюючи з Козловим Яном, я помітила, що він приділяє більше уваги психологічному аспекту, ніж багато інших гіпнотерапевтів. Він допоміг мені розібратися в коренях проблеми, що зробило процес набагато ефективнішим.
 
1Jonny Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна записатися на консультацію.
 
Caroline Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
380 (93) 572 73 87 - телефонуйте і записуйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпнолог Одеса (Психолог гіпнолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: