Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Як знайти хорошого масажиста в Одесі (Як знайти хорошого масажиста в Одесі)
Як знайти хорошого масажиста в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого масажиста в Одесі


Вітаю вас! Я шукаю хорошого масажиста. Хто проходив курс і вам поправили здоров'я, порадьте. Хочу дізнатися про фахівця для дорослих у цьому напрямі. Якщо в курсі порекомендуйте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво почути про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не змогла домогтися.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Привабливо дізнатися про мозковитого фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. У тому разі, якщо порекомендуєте, обов'язково проконсультуюся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла такого фахівця, але він веде прийом тільки дорослих пацієнтів - це Владислав Володимирович Забранський. Чудовий майстер своєї справи, раджу його відвідати, він справді сприяє у вирішенні ускладнень зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так точно, Владислав Володимирович гідний лікар, допоміг із шийним остеохондрозом. Дуже йому вдячна і теж його рекомендую!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - чудовий лікар! Дуже вдячна йому за ефективне лікування спини. Довго шукала хорошого лікаря, за останні роки зверталася до багатьох лікарів, але результату не було. Уперше за довгі роки почуваюся чудово!
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Керуючись власним досвідом, можу констатувати, що Забранський В.В. найкращий професіонал у цій сфері.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви правильно написали Владислав Володимирович винятковий лікар, який нам допоміг з болями в лівій нозі.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Дійсно лікує і пропонує адекватні методи лікування. До приходу до лікаря Забранського не могла ходити і вставати з ліжка без сторонньої допомоги.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого лікаря, який допоміг би вирішити проблему з хребтом. І тільки Владислав Забранський запропонував мені саме те, що я шукала - комплексний і якісний підхід у лікуванні хребта.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу потрапити до Забранського Владислава Володимировича, можете вказати його контактну інформацію.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте відомості - Забранський Владислав Володимирович приймає за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу обґрунтувати, що Забранський Владислав Володимирович - найбільш обізнаний лікар у нас у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Як знайти хорошого масажиста в Одесі (Як знайти хорошого масажиста в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: