Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист кінезіолог Одеса (Масажист кінезіолог Одеса)
Масажист кінезіолог Одеса
Маріанна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист кінезіолог Одеса

Привіт! Порадьте хорошого лікаря кінезіолога-масажиста, який допоможе розібратися з болями в попереку .Потрібен лікар, який дійсно лікує, а не просто викачує гроші.
 
МадленаМ Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський значно поліпшив якість мого життя, коли позбавив болю в попереку. Раптово прихопило, коли ремонт робили вдома. Думала, що минеться, але не тут-то було.  Я пішла за рекомендацією, самій раніше не доводилося користуватися послугами кінезіологів, а ось моя подруга вже була в цього лікаря і дуже його нахвалювала. Тепер я і підтверджую, що лікар хороший, знає свою справу.
 
Акакій Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Не повірив спочатку, що кінезіологія зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але робити щось треба було, тому зважився. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у докторі Забранському. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів. Після одного курсу, я вже міг нормально ходити і навіть нагинатися трохи, стало значно легше. Уже маю намір пройти другий курс, сподіваюся, що все так само успішно пройде.
 
Нільс Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно знайома з кінезіологією і була в найкращих лікарів Одеси - Семашка, Сагай, Кірдогло, і можу з упевненістю сказати: Владислав Забранський - один із найпрофесійніших фахівців, бо він у комплексі працює кількома техніками і за один сеанс робить те, що деякі лікарі розтягують і призначають додаткові прийоми. І встановлює причину, що призводить до больових відчуттів, дивиться на організм як цілісну систему.
 
Карлосон Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене сидяча робота, постійне напруження м'язів шиї і як результат - хронічні головні болі та болі в шиї. Моя старша сестра порекомендувала лікаря-кінезіолога Забранського В.В. Дуже уважний і грамотний фахівець, про таких кажуть - лікар від Бога. Після 10 сеансів лікування повністю минули головні болі та болі в шиї. Після лікування Владислав Володимирович дав мені індивідуальні рекомендації.  Від душі рекомендую.
 
Esmeralda Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! У наш час не так часто можна потрапити до хорошого фахівця. У мене проблеми з хребтом - постійно болить спина, двічі на рік звертаюся до нього. Дуже допомагає, на довгий час забуваю, що таке біль у спині. Після проходження курсу не ходжу, а літаю!
 
Орест Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкласніший фахівець-кінезіолог. Багато років мучилася з болями в спині та ногах.  Раніше лікувалася в Семашка і в центрі доктора Бубновського, але це приносило лише тимчасовий результат. Після відвідин Владислава зрозуміла, що знову можу жити повним життям! Усім рекомендую цього фахівця.
 
Балашова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
Esmeralda Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Забранський.
 
Станіслава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати вартість сеансу?
 
Карлосон Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість сеансу 600 грн.
 
Gala37 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з больовими відчуттями в спині та стопах до Владислава Забранського, лікування продуктивне, завжди озвучують і розповідають про процес лікування. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист кінезіолог Одеса (Масажист кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: