Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Суворовський район (Стоматолог Одеса Суворовський район)
Стоматолог Одеса Суворовський район
Dodo1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса Суворовський район
 

Добрий вечір! Чи можете ви порекомендувати стоматолога в Одесі, у якого у вас було успішне лікування зубів?
 
Korol000 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук досвідченого стоматолога виявився для мене справжнім випробуванням.
 
Svetochkkka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Поки що мені не вдалося знайти стоматолога, здатного вирішити всі мої проблеми із зубами, і я все ще шукаю компетентного фахівця.
 
Ікра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозвольте поділитися, я знайшла дивовижного стоматолога, який вичерпно розв'язав усі проблеми з моїми зубами і підійшов до цього з винятковим професіоналізмом.
 
неля Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися ім'я і досвід цього стоматолога, про якого ви так позитивно відгукуєтеся.
 
Вуд Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Дизик заслуговує найвищої оцінки за свою роботу. З ним я перестав боятися походів до стоматолога і тепер можу насолоджуватися здоровою і красивою посмішкою.
 
Юзефа Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Євгену Анатолійовичу, я відчуваю, що мої зуби в надійних руках, і я абсолютно задоволена результатом його роботи.
 
Августа41 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Після переходу до Євгена Дизика я усвідомив, що стоматологія може бути приємною. Його рівень уважності, професіоналізм і майстерність зробили лікування та протезування винятково комфортними.
 
Леся1998 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота лікаря Євгена Анатолійовича Дізіка настільки високого рівня, що мої зуби стали виглядати красиво й абсолютно натурально. Він зробив їх так, ніби вони були завжди в мене.
 
Гафі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Євген Анатолійович - справжній професіонал, і я повністю довіряю його рекомендаціям і лікуванню. Його підхід до роботи робить візити до стоматолога набагато комфортнішими і безпечнішими для здоров'я.
 
Іоланта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є у вас контактні дані цього лікаря?
 
Августа41 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик доступний для прийому пацієнтів у клініці Тріодент за адресою Старобазарний сквер 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Міра20 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не підозрював, що можу бути так задоволений візитом до стоматолога. Спасибі за вашу пораду, і за доктора Дизика!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Суворовський район (Стоматолог Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: