Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Аккерман (Гінеколог Аккерман)
Гінеколог Аккерман
Белла Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Аккерман


Була на прийомі у кількох гінекологів Аккермана, чесно сказати хороших фахівців там немає. Подруга радить їхати в Одесу, там найкращі фахівці, тим паче в мене запущений випадок. Порекомендуйте кваліфікованого і обізнаного гінеколога?
 
Helloom Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаючий і кваліфікований гінеколог - Ліхачова Лариса Євгенівна, допомогла мені вилікувати ерозію. Рекомендую цього лікаря!
 
Korol000 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька разів консультувалася у Лариси Євгенівни. Мені вона подобається саме як фахівець, дуже грамотна, досвід великий у цій галузі. Вона така людина, що може і суворо поводитися, але тільки якщо цього вимагає ситуація, щоб пацієнтка розуміла серйозність становища і необхідність виконання в точності всіх рекомендацій. Вона зайвого нічого не призначає ні в плані обстежень і аналізів, ні в ліках. Тож треба просто спокійно довіритися її професіоналізму.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Найчудовіші враження від Ольга Опанасівна Міщенко! Все настільки досконально вивчає, запитує! Все дуже чітко і по справі пояснює, викликає прихильність до себе відразу! Однозначно рекомендую до відвідування!
 
Гелія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко О.А. - професіонал! Це лікар з великої літери! Я впевнена, що немає такого випадку в гінекології, коли Ольга Опанасівна не знала б, що з ним робити.  Рекомендую!
 
Romashka5890 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Бувала в різних лікарів у місті, є з ким порівнювати. Лариса Євгенівна дуже шанобливо ставиться до пацієнта, вникаючи в проблему індивідуально! Крім наданої професійно медичної допомоги, вона вселяє впевненість і допомагає психологічно. Завжди відповість на всі запитання, що цікавлять, дасть обґрунтовані відповіді. Загалом, чудовий лікар, якому довіряєш!
 
Нана Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені рекомендували звернутися до гінеколога Лихачової Лариси Євгенівни щодо моєї проблеми. Дуже сильно хвилювалася. Прийшла на перший прийом. Провели аналізи, консультацію. А на повторному прийомі все стало більш ясно і зрозуміло. Розповіла, як працює мій організм, і чому з'являються ті чи інші речі, як відбуваються певні процеси. Розповіла про методи лікування. Чесно, мені все дуже сподобалося. Дуже потрібно, щоб лікарі були грамотні та професійні.  Я тепер тільки до вас!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Лариси Лихачової?
 
Romashka5890 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом ведеться за записом. Записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Андріана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Де Міщенко Ольга Опанасівна веде прийом?
 
Гелія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Мищенко Ольга Афанасьевна, клиника Ликариум на Французском бульваре 60 в клинике "Ликариум", записаться в клинику можете по телефонам - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Мілі Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Лікар від Бога! Спостерігаюся у Ольги Опанасівни вже рік і тільки хороше можу сказати! Дуже грамотний і тактовний лікар! Жодного зайвого аналізу не призначила! Все тільки у справі! Дуже позитивна людина! Завжди йду до неї як на свято! Рекомендую від душі цього чудового фахівця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Аккерман (Гінеколог Аккерман)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: