Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист мануальщик Одеса (Масажист мануальщик Одеса)
Масажист мануальщик Одеса
Антон Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист мануальщик Одеса


Доброго дня всім форумчанам. У мене є питання, потрібен масажист мануальщик в Одесі, не просто масажист і не просто мануальщик. Поясню, просто хороший масажист, який помне мене, але не похрумтить, не поставить усі хребці та кісточки на місця не потрібен. Також не потрібен мануальщик, який похрумтить пару хвилин і відправить, від таких толку нуль. У мене був такий фахівець, який робив масаж, а потім мануальну терапію проводив, тоді був класний результат, але він поїхав.
Тому я в пошуку хорошого фахівця. Рекомендуйте і залишайте відгуки. Заздалегідь вдячний.
 
Арчибальд Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Блін, але з цим проблема, у мене теж був такий фахівець, тепер до кого не звернуся, все не те. Мануальна терапія без масажу зовсім не допомагає, а на просто масаж ходити не бачу сенсу. Тож теж підпишуся на тему.
 
Irishe4ka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
До Коробейникова Юрія Зіновійовича ходили? Бондарєва Ігоря Івановича? Борисюка Бориса Борисовича?
 
Антон Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у всіх трьох. Юрій Зіновійович Коробейников опрацьовує без масажу, просто мануалка 10 хвилин, не те.
Ігор Іванович Бондарєв, масаж 10 хвилин роблять його студенти, а потім він стандартні 6 маніпуляцій мануальної терапії робить, так що теж не йде. 10 хвилин масаж і ще 5 хвилин на мануалку, це смішно.
Борисюк Борис Борисович уже давно не приймає, він рехнувся на темі релігії, замість нього приймає його син, масажист, мануальної терапії там нуль.
 
Irishe4ka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, я так зрозуміла, що Ви вже всіх випробували і знаєте про фахівців мануальників більше, ніж я.
 
Ілонна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
За Вашими критеріями можу порекомендувати двох фахівців.
1) Свєтлов Олександр Анатолійович, вулиця Садиківська 21, робить і масаж, і працює як мануальний терапевт.
2) Забранський Владислав Володимирович, вулиця Богдана Хмельницького 49, теж масаж і мануальна терапія.
 
Антон Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Свєтлова навіть не смішно. Він щось приблизно Ігоря Бондарєва, 15 хвилин на масаж і на мануальну терапію.
А про Забранського розкажіть детальніше.
 
Ілонна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович, приймає у себе вдома, адреса Богдана Хмельницького 49, раніше працював у 10-ій лікарні. Робить хвилин 20-25 масаж шиї, спини та сідниць + 20-25 хвилин мануальна терапія. Прийом коштує 200 гривень. Лікує курсом із 10-ти сеансів, але бере пацієнтів тільки зі знімками МРТ або КТ, без них не потрапити. Його номери: 048-7010704, 063-4877825, 067-7844314, 050-9935792.
 
Антон Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Схоже, я собі знайшов фахівця. Бісить інше, що на все місто один фахівець, який начебто працює нормально. Писець, Одеса, місто мільйонник.
Почитав про нього відгуки в інтернеті, подивився його ютуб канал, точно запишуся до нього на прийом.
 
Машуля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше Коробейніков Юрій Зіновійович працював так, як Забранський Владислав Володимирович, теж 20-25 хвилин на масаж і хвилин 20 на мануальну терапію, але, схоже, Юрій Зіновійович уже став старий і просто не може в такому ритмі працювати.
Років зо два тому, коли Коробейніков не зміг мені допомогти з гострим болем, пішла до Забранського, допоміг. Як працює Владислав Володимирович мені сподобалося, тепер я його пацієнтка.
 
Антон Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Сходив до Забранського Владислава на перший сеанс. Скажу так, молодий хлопець, але тямущий, справді добре працює. 45 хвилин сеанс, масаж і мануальна терапія, все як хотів. Ще напишу як пройду курс лікування в нього.
 
Арчибальд Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж запишуся, спасибі за рекомендацію. Таких фахівців в Одесі мало, тому треба йти. Теж як пролікуюся у Забранського, напишу.
 
Ола Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто піде до Забранського Владислава, напишіть тут відгук, щоб знати, варто ходити чи ні. Теж поміняла багато фахівців, просто так ходити не хочеться.
 
Арчибальд Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов курс, 10 сеансів через день, ціна 200 гривень. Масаж і мануальна терапія в нього класна. Видно, що фахівець старається і результат у мене теж видно. Рухливість відновилася скрізь. Я навіть не знав, що я ще можу так повертати головою. Коротше, задоволений, рекомендую.
 
Антон Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж пройшов курс лікування у Владислава Володимировича. Теж задоволений. Сподобалося те, що він усе пояснює, як і яке зчленування повинне працювати, де й що порушено і як це виправити. Рекомендує всім пацієнтам ходити на йогу. Теж рекомендую.

Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист мануальщик Одеса (Масажист мануальщик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: