Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Дмитро Михайлович Залевський Одеса відгуки (Дмитро Михайлович Залевський Одеса відгуки)
Дмитро Михайлович Залевський Одеса відгуки
Денна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський Одеса відгуки


Доброго дня! Хочу з вами проконсультуватися, мене сімейний лікар направив на обстеження до флеболога Залевського Дмитра Михайловича. Розкажіть мені про цього лікаря. Можете його рекомендувати?
 
Звєрєва Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, добра, чуйна людина, грамотний фахівець. Вилікував варикоз.
 
Olesya8 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - чудовий лікар! Дуже уважний і доброзичливий. Мою проблему вирішив швидко і безболісно. Одним словом - професіонал найвищого класу!
 
Артамонова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чуйний, професійний флеболог. Зважений у прийнятті рішення, комплексно підходить до лікування. Руки в нього золоті, результати хороші. Дуже вдячні Дмитру Михайловичу за проведені операції. Нам дуже пощастило, що ми зустріли його і лікувалися в нього.
 
shevchuk5 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Залевський - грамотний фахівець, добре і зрозуміло пояснює все, що пов'язано із захворюванням, не залишає ніяких неясностей. Уважний і акуратний лікар, який зробив операцію без зайвого болю і без ускладнень. Операція пройшла добре, навіть краще, ніж я очікувала. На гомілку було накладено кілька швів, які вже зараз практично непомітні.
 
Zinulya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський - чудовий лікар. Якби всі хірурги були такі, як він - здорових людей було б більше! Дуже уважний, добрий, професійний.
 
lubovvv Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже довго не могла зважитися на операцію з видалення вен на ногах, була в багатьох хірургів міста, але жоден навіть не взявся за мій важкий і запущений випадок. Дмитро Михайлович же відразу призначив дату операції, відповідав на мої дзвінки, допоміг підготуватися. Операція тривала довго, я занадто запустила свою ногу. Але вона пройшла вдало і навіть не боліла! Не запускайте свій варикоз, і якщо вибираєте лікаря - тільки Дмитра Михайловича!
 
Caroline Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго мучилася з варикозном, боялася робити операцію. Усе пройшло чудово! Лікар дуже уважний і грамотний. Усім раджу!
 
Волкова Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський Дмитро Михайлович дуже грамотний, уважний і розумний. Доступно і грамотно, все зрозуміло розповів про всі мої проблеми і призначення для поліпшення здоров'я вен.
 
valentine21 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час не могла зважитися на операцію, але межа є всьому... І не шкодую, що потрапила саме до Залевського Д.М.. Дуже вдячна за чудову і високу якість обслуговування, а головне - за позитивний результат, на який ми завжди чекаємо. Лікар від Бога.
 
Dora21 Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, координати цього лікаря.
 
Caroline Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - флеболог Дмитро Михайлович, приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Basov Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога! Чуйний, чуйний. Зовсім не грубий, як багато хто зараз. Врятував ногу моєму батькові. Інші лікарі відправляли на ампутацію.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Дмитро Михайлович Залевський Одеса відгуки (Дмитро Михайлович Залевський Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: