Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Марія Володимирівна Догонова Одеса відгуки (Марія Володимирівна Догонова Одеса відгуки)
Марія Володимирівна Догонова Одеса відгуки
Архелія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна Догонова Одеса відгуки


Я перебуваю в пошуку хорошого ендокринолога, була вже у багатьох, результат незадовільний. Зараз дуже радять Догонову Марію з клініки Лікаріум. Хто лікувався у цього лікаря, залиште відгук.
 
Владилена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Компетентний, чуйний, енергійний лікар, який не нав'язує непотрібних методів лікування, все по справі. Справжній лікар і хороша людина. Перевірено на собі. Протягом усього курсу лікування дає поради рекомендації, походу курсу може відразу ж швидко скорегувати лікування і навіть цікавиться сама, як йдуть справи. Раджу!
 
Інга Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Догонова, в якому поєднуються прекрасні людські якості і високий професіоналізм. Багато років живучи з діагнозом "цукровий діабет", поганим самопочуттям від високих цукрів, стикаючись з тиском і докорами від лікарів, зустріла зовсім інший підхід на прийомі у Марії Володимирівни - увагу, небайдужість, тактовність. Завдяки їй вдалося налагодити цукор у крові та знову почати повноцінне життя. Також я зрозуміла, що успіх у лікуванні багато в чому залежить від навченості пацієнта, інформованості, знань.
 
Майя1976 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи, уважна, чуйна, доброзичлива, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 
Оліса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна дуже уважний, доброзичливий лікар, до якого хочеться повертатися ще. Прийом веде ретельно, вникаючи в кожну скаргу. Відповість на запитання, що стосуються не тільки своєї спеціальності, а й в іншій царині, детально пояснить план лікування та подальшого спостереження.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був на прийомі у Догонової М.А. з ознаками цукрового діабету. Хороший уважний лікар. Усі аналізи призначає й уважно перевіряє діагноз. Намагається знайти справжні причини ознак захворювання. Працює грамотно і тактовно.
 
Іванка66 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - доброзичливий, чуйний і досвідчений лікар! На всі питання відповідає чітко, ясно і делікатно! Результатами лікування я дуже задоволена!
 
BeckyJ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у цього доброго, чудового, уважного лікаря. Призначене грамотне лікування допомогло швидко привести своє здоров'я до ладу. Марія Володимирівна - висококваліфікований фахівець і дуже приємна людина.
 
Lyona56 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
У Марії Володимирівни спостерігаюся. Дуже грамотний фахівець, завжди ввічлива й уважна, все популярно пояснить і відповість на всі запитання. Рада, що свого часу потрапила саме до неї.
 
Октавія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже професійний, грамотний фахівець, який думає і добре пояснює діагноз. Марія Володимирівна завжди доброзичлива і ввічлива, не викликає негативних емоцій і страху, видно, що хоче дійсно допомогти, а не відписатись від пацієнта і формально провести обстеження.
 
Svet1 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де зараз приймає Марія Володимирівна та її контактний телефон.
 
Іванка66 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог Догонова приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони клініки для запису на прийом - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Ds24 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець. Лікування допомогло. Підхід до лікування професійний. Раджу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Марія Володимирівна Догонова Одеса відгуки (Марія Володимирівна Догонова Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: