Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Таїрове (Мануальщик Одеса Таїрове)
Мануальщик Одеса Таїрове
Afonasiy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Таїрове


 
Потрібен хороший мануальник на Таїровому в Одесі. Порадьте хорошого фахівця, який дійсно лікує, а не 2 рази хруснув і відправив, щоб був масаж і нормальна мануальна терапія.
 
IlonaMaksa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїровому немає хороших лікарів мануальників. Один лікар був, у районі Вільямса, але він помер років 10 тому.
 
ХристинаОд Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Є хороший мануальщик масажист, я в нього лікувалася, але не Таїрове, він у районі Толбухіна, на Шклярука. Від Таїрового недалеко.
 
Afonasiy Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
О, розкажіть про нього і дайте контакти, а то ті, у кого був на Таїровому, ніяк не допомогли. Втомився біль терпіти.
 
ХристинаОд Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть Забранський Владислав Володимирович, приймає на Шклярука в неврологічному відділенні медичного центру Вектор Плюс. Він і масажист, і мануальник. Приймає тільки зі знімками МРТ. Без діагнозу не полізе, бо каже, що можна сильно нашкодити. Сеанс займає у нього 45-50 хвилин, хвилин 20-25 масаж і хвилин 20-25 мануальна терапія + гімнастика і лфк. Ціна 1 сеансу 500 гривень. Я до нього ходила курс 10 сеансів. Біль різкий у мене минув уже після 1 сеансу, а ниючий після 6-7 сеансу. Більше спина не турбує. Його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792.
 
Darinaa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була в Забранського Владислава, підтверджую, кращого мануальника в районі Черьомушки-Таїрове не знайти. Обійшла там лікарів десь 8, усі без знімків лікують. Питаєш, від чого тебе лікують? Кажуть всяку маячню. А Владислав Володимирович тільки після обстеження і чітке лікування призначає. У мене був сильний набряк, то Владислав підвів до лікаря невролога, який у них завідує відділенням, мені швидко призначили потрібні препарати і зняли набряклість.
З мінусів, неврологічне відділення в їхній клініці розташоване на третьому поверсі, перший сеанс, до того як прибрали біль, було важко підніматися.
 
Gena77 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувався у Владислава Забранського роки 2 тому. Придатний лікар мануал, добре лікує. Правильно лікує. Як писали вище, тільки зі знімками приймає, а не розводить як інші, не бачачи, що з організмом.
 
АллаГор Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Владислав Володимирович шию полагодив, коли вона зовсім не поверталася. Крім порушення руху боліла голова, мало не до непритомності не доходило. Подруга сама з ним домовилася, повезла мене на МРТ, потім до нього. Після першого ж масажу мені стало десь на 2\3 краще і майже все прийшло в норму. Після сеансу 5 шия крутилася на всі 100% і голова стала нормальною як до хвороби. Ось так мене грижі в шиї довели. Тепер роблю гімнастику щодня, як Владислав рекомендував, і проблем із шиєю не знаю. Так що я йому дуже вдячна і рекомендую.
 
Afonasiy Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за рекомендацію та відгуки. Мануальник він і справді непоганий, робить стільки всього на сеансі: і масаж, і мануалку, і гімнастику, і ЛФК. Той, кого я шукав.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Таїрове (Мануальщик Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: