Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеси відгуки (Найкращий невропатолог Одеси відгуки)
Найкращий невропатолог Одеси відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невропатолог Одеси відгуки


Доброго дня. Звертаюся до вас за порадою. Хто знає хорошого невролога в Одесі? Мігренозні болі, іноді до жаху, дуже сильні. Зверталася в різні клініки, як платні так і безкоштовні, результату немає. Може знаєте лікаря, який лікує такі випадки, дайте пораду до кого краще звернутися.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті я не знайшла розумного лікаря. У тому разі, якщо люди на форумі порекомендують, піду.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібен хороший невролог, я рекомендую звернутися до Калюжної Тетяни Євгенівни. Вона відома своїм доброзичливим ставленням до пацієнтів і якісною медичною допомогою. Пацієнти відзначають її здатність надати точний діагноз і оптимальне лікування.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-невролог Калюжна - дуже хороший фахівець! Звернулася з болями в ділянці спини, що віддають у щелепу, З його якостей відзначила б професіоналізм лікаря. Вміє слухати, дуже приємний, грамотний лікар! Я дуже рада, що звернулася до цього лікаря і зараз усім її рекомендую!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє лікування у Гек Людмили Юріївни було жахливим. Вона виявила повне небажання вислухати мої проблеми і не запропонувала жодних релевантних рішень. Рекомендую всім уникати цього невролога і шукати більш компетентного фахівця.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - це справжній ангел-охоронець для мого здоров'я. Її методи й увага до деталей допомогли мені позбутися болісних болів у шиї та голові, спричинених неврологічними проблемами.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Неймовірно, які результати мені подарувала Патрашка Катерина Вікторівна. Мою міжхребцеву грижу було успішно подолано, і я забув, що таке болі в шиї та голові. Її вміння точно визначити й усунути причини проблеми - вражає.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Калюжної Т.Є. і до Патрашка Є.В.?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Тетяна Євгенівна працює в клініці Лікаріум, працює тільки з дорослими, телефони для запису - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотів би застерегти всіх про некваліфікованого невролога Макаренко, яку я відвідав. Вона проявила повну байдужість до моїх симптомів і не запропонувала жодних дієвих рішень. Я шкодую про свій вибір і рекомендую уникати цього невролога.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеси відгуки (Найкращий невропатолог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: