Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Залевський Дмитро Михайлович відгуки (Залевський Дмитро Михайлович відгуки)
Залевський Дмитро Михайлович відгуки
Елеонора6 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович відгуки


Панове форумчани з хворобою вен до якого лікаря ви зверталися?  Мені радять звернутися до Залевського Д.М., що можете про нього сказати?
 
Еліза75 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У Дмитра Михайловича дуже діловий підхід і увага до причини відвідування. З найпершого моменту знайомства з ним я не відчував жодного сумніву, що потрапив до рук чудового фахівця і вам рекомендую до нього звернутися!
 
23245 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович дуже уважний і досвідчений лікар. Якщо надалі виникне необхідність, то я вже знаю, до якого лікаря я піду на прийом.
 
Elmira9832 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися за порадою родичів, відправила батька на консультацію, оскільки були скарги на болі в нозі. Було проведено ендовенозну лазерну коагуляцію великої підшкірної вени + мініфлебектомію на правій нозі. Тато позбувся дискомфорту в нозі й бігає із задоволенням.
 
Клариса78 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли запускаєш хворобу, все складніше піти до лікаря, але, потрапивши до Дмитра Михайловича - такого уважного фахівця, всі страхи зникли. У всіх подробицях зрозуміло пояснив результат УЗД. Сумнівів не було, треба робити операцію і, звісно, у Залевського! Усе пройшло безболісно. Жодних шрамів, рубців. Швидка реабілітація. Дуже уважний і турботливий лікар, завжди знаходить час все пояснити, навіть телефоном проконсультувати. Його добрі слова і жарти дуже підтримують під час лікування.
 
Алюся Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і ввічливий лікар-професіонал! Завжди готовий відповісти на будь-які запитання. Завдяки йому я позбулася варикозної хвороби і більше не соромлюся своїх вен! Якщо хочете забути про проблеми з венами - однозначно до Дмитра Михайловича!
 
Olesya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець! Не очікувала такого результату. Клінічний діагноз: ендовенозна лазерна коагуляція великої підшкірної вени ЕВЛК БПВ + мініфлебектомія. Телеангіектазія. Усім раджу.
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - високопрофесійний, уважний і дуже відповідальний фахівець. Це людина, про яку можна сказати: "І словом лікує!" Провів мені за два місяці дві операції на венах ніг. На всіх етапах лікування супроводжував і давав вичерпні відповіді на мої запитання.  Рекомендую лікаря!
 
Власова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти Дмитра Залевського?
 
Алюся Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
0971039911 - Дмитро Михайлович.
 
Burova Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, готова підписатися під усіма відгуками вдячних пацієнтів. Вирішив мою 10-річну проблему з венами.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Залевський Дмитро Михайлович відгуки (Залевський Дмитро Михайлович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: