Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Грамотні масажисти в Одесі (Грамотні масажисти в Одесі)
Грамотні масажисти в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотні масажисти в Одесі


Всіх вітаю! Ми в надії знайти професійного масажиста. Хто стикався і вам допомогли, порадьте. Шукаємо професіонала, який зможе підняти саме лежачого хворого.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не добилася.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько з'ясувати про мозковитого фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. У тому разі, якщо порекомендуєте, обов'язково запишуся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого професіонала, але він веде прийом тільки дорослих пацієнтів - це Забранський Владислав Володимирович. Чудовий майстер своєї справи, раджу в нього лікуватися, він справді сприяє у вирішенні ускладнень зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так точно, Владислав Володимирович гідний фахівець, допоміг з лордозом. Дуже йому вдячна і також його раджу!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені періодично, раз на півроку, необхідно перевіряти хребці, робити мануальну терапію, правку. Мені лікар ідеально підійшов. Без зайвої води, нав'язування послуг.
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Скориставшись особистим досвідом, можу написати, що Забранський В.В. розумний фахівець у цій сфері.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви точно сказали Владислав Володимирович незрівнянний лікар, який нам допоміг з онімінням лівої руки і болями в шиї.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець, довго мучили болі в спині та шийному відділі, раніше зверталася до інших фахівців, допомагало на тиждень, потім знову все поновлювалося.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - доброзичливий, спокійний, уважний лікар, провів лікування, за курс сеансів усе минуло і стало на місце.  Усім раджу!
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу записатися до Забранського Владислава, можете написати його контактну інформацію.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть інформацію - Владислав Забранський веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу запевнити, що Забранський Владислав Володимирович найрозумніший фахівець у нас у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Грамотні масажисти в Одесі (Грамотні масажисти в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: