Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса Таїрове (Сімейний лікар Одеса Таїрове)
Сімейний лікар Одеса Таїрове
Пелагея Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейний лікар Одеса Таїрове


Хотіла дізнатися за хорошого сімейного лікаря на Таїровому. Форумчани, порадьте!!!
 
Серафима Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити грамотного сімейного лікаря Левіну Людмилу Миколаївну, приймає вона в клініці Лікаріум. Терапевт вона просто чудовий, завжди розбирається в аналізах і дає дуже правильні призначення і рекомендації.
 
Августа41 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, звертаюся до Людмили Миколаївни зі своїми проблемами зі здоров'ям. Завжди вислухає скарги, обстежить, дасть слушні поради, якщо потрібно відправить до вузьких спеціалістів.
 
Яда Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - супер лікарка. Я перейшла до неї від іншого лікаря і залишилася дуже задоволена. Дуже приємна, уважна і з душевними якостями лікарка. Побільше б таких лікарів!
 
Сапфіра Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумничка! Дуже хороший фахівець. Я дуже задоволена її ставленням і лікуванням. Побільше б таких фахівців.
 
Емка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово зверталася до лікаря Левіної по допомогу, завжди дуже уважно проводить огляд, призначає необхідне обстеження та адекватне лікування. Чуйний і грамотний лікар!
 
Дульсінея Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до Людмили Миколаївни протягом кількох років. Завжди призначить правильне лікування. Таких лікарів небагато. Рекомендую.
 
Артеміда Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - чуйний і дуже уважний лікар, професіонал у своїй справі. Можу відзначити її чуйність і доброзичливе ставлення до пацієнта. Надала своєчасну і кваліфіковану допомогу.
 
Єсенія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна - наш сімейний лікар. З усіма питаннями щодо здоров'я йдемо до неї. І завжди отримуємо кваліфіковану допомогу, рекомендації та доброзичливе ставлення. Професіоналізм, оперативність та уважність - якості, які ми дуже цінуємо в Людмилі Миколаївні.
 
Акіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Усією сім'єю ходимо до Людмили Левіної. Вона - чудовий і висококваліфікований лікар, завжди відчуваються особиста участь і бажання допомогти.
 
Фіма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Підкажіть, як мені можна зв'язатися з цим сімейним лікарем?
 
Дульсінея Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - Клініка Licarium.
 
Азіза Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - дуже уважна лікарка, вникає в усі дрібниці, що стосуються здоров'я пацієнта, мені вона дуже допомогла!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса Таїрове (Сімейний лікар Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: