Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт онлайн (Фітотерапевт онлайн)
Фітотерапевт онлайн
GillJessica Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт онлайн


Доброго дня, друзі! Шукаю фітотерапевта, який допомагає в лікуванні головного болю та надає можливість консультуватися онлайн. Можете поділитися рекомендаціями?
 
СтеблянкоДаня Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
GillJessica, фітотерапія виявилася для мене неефективною. Я очікував більшого від натуральних методів лікування.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування у фітотерапевта виявилося марним. Я витратив багато часу і грошей, але мої проблеми залишилися без змін.
 
YTR Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно була у фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої, і результати лікування просто вразили мене. У мене були постійні проблеми з алергією, а її трав'яні засоби дійсно допомогли.
 
nina75 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, YTR, я теж звернувся до неї з хронічною втомою, і її рекомендації з фітотерапії дали мені помітне поліпшення енергії та самопочуття.
 
Gala37 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене здивувало, як Світлана Володимирівна підходить до кожного випадку індивідуально. У мене були проблеми з травленням, і її рецепти допомогли мені нормалізувати шлунок.
 
Гущина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, і її професіоналізм помітний. У мене були болі в спині, і її трав'яні компреси дійсно знизили дискомфорт.
 
Бєлякова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї з проблемами з безсонням, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені низку трав'яних чаїв, які допомогли мені краще спати.
 
Воронін Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
І я підтверджую, її поради щодо боротьби зі стресом і нервозністю дали чудові результати. Вона дійсно знає свою справу.
 
СерьогаЕмельянов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід зі Світланою Володимирівною був просто чудовим. Я звернувся з гастроезофагеальним рефлюксом, і її рецепти дали мені значне полегшення.
 
Волошина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Її натуральні засоби допомогли мені впоратися з хронічними алергічними висипаннями.
 
Rabbitcute Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є можливість записатися на консультацію онлайн?
 
Gala37 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна надає консультації виключно онлайн за номером 0934389010. Звертайтеся!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт онлайн (Фітотерапевт онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: