Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Черемушки (Фітотерапевт Одеса Черемушки)
Фітотерапевт Одеса Черемушки
Тонька Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Черемушки
 

Добрий вечір! Не можу впоратися з гастритом за допомогою медикаментів. Шукаю фітотерапевта, здатного мені допомогти. Якого фахівця ви можете порекомендувати?
 
Olga2000 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Тонька, після проходження курсу фітотерапії можу сказати, що в мене немає жодних позитивних змін. Дуже розчарований результатом.
 
ІрмаЗум Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапія, на жаль, не виправдала моїх очікувань. Минуло кілька місяців, і я не помітив жодних поліпшень у своєму стані.
 
Добрава Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, друзі! Я звернувся до Світлани Володимирівни Горєвої з проблемою з травленням після хірургічного втручання. Її рекомендації та фітопрепарати допомогли відновити нормальне функціонування шлунка.
 
Іларія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були проблеми з артритом, і її натуральні методи і трави справді допомогли зменшити запалення і біль у суглобах.
 
Грейс Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до фітотерапевта Світлани Горєвої кілька місяців тому з проблемами шлунка, і результати просто приголомшливі!
 
ФомаІванов Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Грейс, я теж звернувся до неї з проблемами із суглобами. Буквально через кілька тижнів я відчув полегшення і зараз можу спокійно ходити на довгі прогулянки.
 
Емін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Світлана допомогла з безсонням. Вона підібрала трав'яні чаї та рецепти, які допомогли мені поліпшити якість сну. Я більше не відчуваю втоми!
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
А я звернувся до Світлани з проблемами зі шкірою. Її натуральні мазі та креми дійсно працюють. Моя шкіра стала гладенькою та здоровою.
 
Еда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Горєва допомогла мені з алергією. Я навіть перестала приймати антигістамінні препарати.
 
Zolotko80 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно здав аналізи, і в мене рівень холестерину значно знизився завдяки порадам Світлани щодо правильного харчування та трав'яним засобам.
 
Nastua07 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга розповіла мені про фітотерапевта Горєву С.В., і я хочу записатися на прийом. Як це зробити?
 
Грейс Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібна консультація, безсумнівно звертайтеся до Світлани Володимирівни онлайн, номер - 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Черемушки (Фітотерапевт Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: