Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Приморський район (Невропатолог Одеса Приморський район)
Невропатолог Одеса Приморський район
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса Приморський район

Добрий день! Була б украй вдячна за контакти лікарів, у яких ви або родичі дійсно вдало лікувалися.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті немає хорошого лікаря. У разі форумчани порекомендують запишуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу з попередньою одеситкою вступити в полеміку, знаю хороших неврологів - Калюжну Т.Є. і Патрашку О.В., вони найкращі у своїй спеціалізації.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Т. Е. - невролог, який працює на результат! Мучилася жахливими головними болями. Я залишилася повністю задоволена консультацією та лікуванням. Думаю, що вона досить професійна і кваліфікована. Відмінний лікар!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки ж я відвідав лікарів у спробах позбутися головного болю і болісного болю в шиї. Спасибі Патрашці Катерині Вікторівні за те, що її підхід спрацював настільки ефективно. Тепер я знову живу повним життям.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
З Тетяною Євгенівною, я змогла домогтися ефективного результату при лікуванні! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дуже сподобалося ставлення лікаря до мене, як до пацієнта. Професійно, чітко, все по справі, без зайвих фраз і витрат. Грамотний невролог і чудова людина!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - моя рятівниця! Її інноваційні методи та професійне лікування привели мене до повного одужання від міжхребцевої грижі та головного болю.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, де веде прийом Тетяна Калюжна і Катерина Патрашку?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум Генуезької, 1/2, працює тільки з дорослими, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Клименко, до якого я звернувся, не тільки не зміг дати правильну діагностику, а й виявив повну відсутність уваги до моїх проблем. Я відчував, що моє здоров'я не було для нього пріоритетом. Шукати іншого невролога - найкраще рішення.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог-вертебролог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Приморський район (Невропатолог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: