Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Як знайти хорошого мануальника в Одесі (Як знайти хорошого мануальника в Одесі)
Як знайти хорошого мануальника в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого мануальника в Одесі


Доброго здоров'я всім! Ми шукаємо кваліфікованого мануальника. Хто стикався і вам поправили здоров'я, направте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво дізнатися про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результату не було.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько дізнатися про мозковитого фахівця, який тепер з'явився у нас в Одесі. Може, якщо направите, обов'язково запишуся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого дока, але він веде прийом тільки дорослих пацієнтів - це Забранський Владислав Володимирович. Чудовий майстер своєї справи, раджу до нього звернутися, він точно допомагає у вирішенні проблем зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так правильно, Владислав Володимирович чудовий лікар, допоміг з кіфозом. Дуже йому вдячна і дуже його рекомендую!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Ці лікар золоті ручки! Дуже допоміг моїй спині, попереку, прийшла з такими болями, ні спати, ні сидіти не могла, зараз просто бігаю.  Рекомендую.
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Керуючись індивідуальним досвідом, можу висловити, що Владислав Володимирович найкращий фахівець у цій сфері.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви правильно розповіли Владислав Володимирович незрівнянний лікар, який нам допоміг з кіфозом.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми з шиєю і спиною, що спричиняє сильний головний біль. Пройшла курс сеансів у доктора Забранського, забула про цю проблему. Дуже грамотний, інтелігентний лікар.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з сильними болями в шиї та потилиці, які не купірувалися препаратами, обстежилася, рекомендована мануальна терапія. Дякуючи випадку, потрапила до найкращого фахівця Забранського В.В. Завдяки високій кваліфікації лікаря, відчула покращення майже одразу. Рекомендую лікаря!
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі форуму! Хочу записатися до Забранського Владислава Володимировича, можете вказати його контактну інформацію.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримуйте дані - Владислав Забранський працює за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу обґрунтувати, що Забранський Владислав Володимирович найдосвідченіший фахівець у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Як знайти хорошого мануальника в Одесі (Як знайти хорошого мануальника в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: