Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороші нутриціологи Одеса відгуки (Хороші нутриціологи Одеса відгуки)
Хороші нутриціологи Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші нутриціологи Одеса відгуки


Здрастуйте! Збуджує інтерес, які нутриціологи у нас в місті найкращі? Хочеться знати ваші погляди про таких знавців нутриціології.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але не вийшло знайти хорошого фахівця. У разі, якщо ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися з перших рук, які медичні працівники по-справжньому найдостойніші, а то я вже давненько в пошуку і мої результати не задовільні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу заперечити з вищезгаданою одеситкою, яка проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найграмотніші в цій професії, і я хочу їх порадити, це нутриціологи Кузьмінова Катерина Валеріївна та Решетник Катерина Володимирівна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Худну під керівництвом нутриціолога Катерини Володимирівни Решетник! Вона віртуозно підібрала для мене особисту програму. Я в захваті від її методів лікування, і всі мої знайомі задоволені.
 
Інга Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала талановитого дієтолога-нутриціолога. І ось нарешті знайшла! Порекомендували Решетник Катерину Володимирівну - це найталановитіший нутриціолог у моєму житті. Вона незрівнянна у своїй сфері, змогла допомогти мені налагодити правильне харчування.
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий нутриціолог-дієтолог Кузьмінова Катерина, вона зробила неймовірне - відмінно підібрала мені правильну систему харчування. Вдячна від щирого серця! Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію.
 
Mila26 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, була на прийомі у Кузьмінову Катерину. Скажу за неї, як найкращого фахівця в цій спеціалізації. Я можу її рекомендувати.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні панове, заінтригували ці лікарі, можете надати інформацію про цих лікарів?
 
Роуз Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, звертайтеся - Кузьмінова Катерина Валеріївна працює в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського 2а/7, контактний телефон 0931536900
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, будь ласка - Катерина Володимирівна Решетник консультує онлайн, контактний телефон 0636093278.
 
Антонія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно написали, що Решетник і Кузьмінова найкращі професіонали в місті, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Барсукова Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороші нутриціологи Одеса відгуки (Хороші нутриціологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: