Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячі психологи Одеси відгуки (Дитячі психологи Одеси відгуки)
Дитячі психологи Одеси відгуки
ДашкаВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячі психологи Одеси відгуки


Підкажіть будь ласка, може ви знаєте хорошого дитячого психолога? Якщо так, то напишіть. Потрібна кваліфікована допомога дитячого психолога. Дитина моя відмовляється ходити до школи і вчитися.
 
ЛідаФ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж була така сама ситуація. Мій син відмовлявся вчитися і не хотів іти до школи. Я звернулася до дуже обізнаного і хорошого дитячого психолога до Гончарової Тетяни Сергіївни. Змогла мотивувати дитину до навчання. Зміцнила самооцінку, гармонізувала наші стосунки. У нас тепер із сином чудові стосунки.
 
МихаГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла Гончарова Тетяна Сергіївна. Найкращий дитячий психолог. Наш син став часто плакати без приводу. Тетяна Сергіївна змогла нормалізувати емоційний стан у дитини. Нам допомогла вибрати найкращу виховну тактику для врегулювання ситуації. Дуже задоволені роботою Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ЛеонідаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас раптом син став агресивним і гіперактивним. Саме з цією проблемою ми звернулися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Допомогла нормалізувати поведінку дитини. Змогла гармонізувати емоційний стан. Пішла агресія і гіперактивність, все пройшло. Величезна подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні за її професіоналізм.
 
ГришаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Це справжній професіонал. Найкращий дитячий психолог. Допомогла адаптуватися дитині в новому колективі в школі. Підняла самооцінку. Нормалізувала поведінку. Велике спасибі Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій син став боятися темряви. Став погано спати ночами. Я звернулася по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний фахівець. Найкращий дитячий психолог. Допомогла прибрати страх. Нормалізувала емоційний стан у дитини. Велике спасибі Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
ЛюбаГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене дитина стала конфліктною і некерованою. Я звернулася до Гончарової Тетяни Сергіївни по допомогу. Прекрасний фахівець. Дуже позитивна і прихильна людина. Найкращий дитячий психолог. Зміцнила самооцінку в дитини, нормалізувала поведінку. Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ЛенаР Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій син раптом став дуже замкнутим і плаксивим. У чому причина такої поведінки я не могла зрозуміти. Я звернулася до Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний дитячий психолог. Допомогла врегулювати наші стосунки, нормалізувала емоційний стан у дитини. Усе пройшло. Рекомендую!
 
ДинаР Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас почалися проблеми з дитиною. Дочка моя стала кусати інших дітей у садку. Я була в жаху, від того, що відбувається. Мені порадили звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Це дійсно талановитий психолог. Допомогла нормалізувати поведінку дитини. Змогла зміцнити самооцінку. Донька моя стала колишньою. Величезна подяка і вдячність Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
НікаЗ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, де працює психолог Гончарова Тетяна Сергіївна. Дуже потрібна її допомога. Син мій став дуже агресивним. Дякую за розуміння.
 
ДашкаВ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім велике за інформацію. Тепер я знаю дитячого психолога, до якого звернуся по допомогу. Прошу вас написати, де приймає Гончарова Тетяна Сергіївна. І якщо є, то номер телефону психолога. Заздалегідь дякую.
 
ЛідаФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна працює онлайн через месенджери - 0987000260. Телефонуйте та записуйтеся на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячі психологи Одеси відгуки (Дитячі психологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: