Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Ленселище (Дерматолог Одеса Ленселище)
Дерматолог Одеса Ленселище
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Одеса Ленселище

Усім привіт, пишу Вам у пошуку розумного дерматолога. Потрібні рекомендації щодо хороших лікарів? Потрібні контактні дані хорошого лікаря використовуючи Вашого особистого досвіду, а також відгуків знайомих і близьких.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі немає правильного дерматолога. При варіанті відвідувачі сайту порекомендують точно звернуся.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова я з попереднім оратором посперечатися, зустрічала фахівців своєї справи Дмитренко Аллу Михайлівну, яка 100 відсотків найграмотніша в даній спеціалізації і до неї можна приходити без ризику за своє самопочуття.
 
Калачова Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із золотими руками - не перестану це говорити! Виявляє причину і призначає грамотне, покрокове лікування. Результат якого не змушує себе довго чекати. Дуже хороший лікар, вдумливо, уважно слухає пацієнта. Дуже задоволена результатом.
 
lubovvv Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна, приємна людина. А як лікар - професіонал своєї справи! До цього зверталася до різних дерматологів, скрізь платила гроші, але результату не було. Рекомендую, як чудового фахівця.
 
Зоня Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець. До цього зверталася до різних дерматологів, скрізь платила гроші, але результату не було. До звернення до Алли Михайлівни намагалася лікуватися у районного дерматолога, але без ефекту. Звернулася з проблемою висипання на спині та грудях, за деякий час, під чуйним керівництвом і наглядом лікаря, моя проблема зникла.
 
Вишенька Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна відразу поставила правильний діагноз, на відміну від інших дерматологів. Професіонал, яких мало. Можу порекомендувати, що лікар високої кваліфікації, чуйна й уважна до чужих проблем.
 
Листик Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Видаляла родимку на обличчі. Обслуговування чудове. Уважна, розв'язує проблему, лікування на вищому рівні, душевна дуже, найкраща лікарка Однсси.
 
Filinn Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вам сказати, що Алла Михайлівна найкращий дерматолог.
 
крейзі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште як можна записатися до цього фахівця?
 
Розалія70 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна, клініка "Про Медікал Гарант" Обсерваторний провулок, 2/6, контактний телефон 0679049003
 
8Ulyana Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Дмитренко Алла Михайлівна - найграмотніший лікар в Одесі, знаю з індивідуального досвіду. У цій спеціалізації, крім неї, більше немає до кого звернутися.
 
Клава20 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за коментарі, до найкращого лікаря в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Ленселище (Дерматолог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: