Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші невропатологи Одеса відгуки (Хороші невропатологи Одеса відгуки)
Хороші невропатологи Одеса відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші невропатологи Одеса відгуки


Доброго дня, звертаюся до Вас, оскільки шукаю поради щодо неврологів, до яких Ви зверталися. Дайте контакти лікарів, які дійсно лікують, використовуючи свій досвід або відгуки знайомих і близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті немає досвідченого лікаря. У тому разі городяни порекомендують з радістю звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаврова Тетяна Вікторівна, до якої я звернувся, не тільки не виявила інтересу до моїх симптомів, а й запропонувала невідповідний план лікування. Її некомпетентність викликала у мене серйозні побоювання і недовіру. Не рекомендую звертатися до неї, щоб уникнути можливих негативних наслідків.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотів би порекомендувати Калюжну Т.Є. як досвідченого невролога. Вона має чудові рекомендації від пацієнтів, з якими я спілкувалася. Вона уважно вислухає ваші проблеми і запропонує найбільш ефективне лікування відповідно до ваших потреб.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікар, який впорається з будь-якою хворобою! Я потрапила до неї із сильним головним болем.  Лікар оглянула мене і призначила конкретне лікування. Вміє прийняти правильне рішення, дуже приємний, грамотний лікар! Відмінний, грамотний лікар! Спеціаліст! Цей той випадок, коли лікар дійсно допомагає!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
З глибокою вдячністю хочу висловити свою подяку і порекомендувати Патрашку Катерину Вікторівну. Вона раз і назавжди позбавила мене неврологічних страждань, включно з міжхребцевою грижею, і повернула впевненість у своєму здоров'ї.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли стикаєшся з міжхребцевою грижею і постійними болями, кожен крок до одужання цінний. Патрашку Катерина Вікторівна була моїм головним опорним пунктом на цьому шляху. Її турбота і професіоналізм - великий дар.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Тетяни Євгенівни і до Катерини Вікторівни?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин Каракаш Наталії Олегівни, я був вражений її непрофесіоналізмом. Вона не тільки не змогла провести достатню діагностику, а й запропонувала неправильне лікування. Якщо ви шукаєте надійного фахівця, рекомендую обійти цього лікаря стороною.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші невропатологи Одеса відгуки (Хороші невропатологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: