Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопати Одеса відгуки (Остеопати Одеса відгуки)
Остеопати Одеса відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопати Одеса відгуки


Вітаю, звертаюся до Вас може знаєте остеопата, який добре лікує. Цікавлять рекомендації до професіоналів. Дайте контактні дані хорошого лікаря на основі особистого досвіду або відгуків близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті мені не вдалося знайти досвідченого остеопата. У тому разі, якщо на сайті підкажуть, запишуся на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з попереднім оратором заперечити, знаю щонайменше два фахівці: Забранського В.В. і , який 100 відсотків найпрофесійніший у такій сфері і до нього можна записуватися на прийом без страху за своє здоров'я.
 
Svet1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - справжній професіонал своєї справи! З методом лікування, який застосовує доктор Забранський, познайомилася вперше. І результат перевершив усі мої очікування! Остеопатія допомогла привести мій організм до ладу. Я дуже рада, що звернулася до цього лікаря і зараз усім її рекомендую!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопат Забранський остеопат із золотими руками. Звернулися до нього з остеохондрозом, після курсу сеансів гострі болі пішли, відчулася легкість у русі.  Владислав Володимирович став моїм улюбленим лікарем.
 
Ейва Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала курс сеансів у остеопата Забранського, Нестандартний, індивідуальний підхід. Найвищий рівень професіоналізму. Уважне ставлення до пацієнта.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допоміг остеопат Забранський, завдяки йому я тепер хочу без палички. Хочеться порадити цього фахівця всім!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте, як приймає цей фахівець?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович, працює тільки з дорослими, приватний кабінет Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що Забранський В.В. - найкращий фахівець в Одесі, знаю з власного досвіду. У даній спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до розумного лікаря в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопати Одеса відгуки (Остеопати Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: