Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший гіпнотерапевт Одеса (Хороший гіпнотерапевт Одеса)
Хороший гіпнотерапевт Одеса
Флора Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гіпнотерапевт Одеса
 


Привіт форумчани! Я шукаю рекомендації щодо хорошого гіпнотерапевта. Можливо, хтось із вас мав досвід із гіпнотерапією і може порекомендувати фахівця?
 
Афанасія1956 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую гіпнотерапевта Козлова Яна Леонідовича, він - справжній професіонал у світі гіпнотерапії. Його здатність проникати в глибини свідомості і знаходити коріння проблем вражає. Я вдячний йому за те, що він допоміг мені позбутися довгих років негативних переконань, які заважали моєму розвитку.
 
Марьямна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
З першої зустрічі з гіпнотерапевтом Козловим, я зрозумів, що потрапив до рук справжнього експерта. Його теплий і доброзичливий підхід відразу створив атмосферу довіри. Завдяки його допомозі, я навчився справлятися з негативними емоціями та стресами, і нарешті, почав здійснювати свої цілі.
 
Kukuruzam Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Яном Леонідовичем привела мене до неймовірних змін у моєму житті. Його глибоке розуміння людської психології та професійний підхід дозволили мені подолати довгі роки тривожності. Завдяки сеансам гіпнозу, я відчув нову впевненість і радість життя.
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшов у гіпнотерапевті Козлові не тільки фахівця, а й наставника. Його підтримка і настанови допомогли мені розібратися з моїми особистими і професійними цілями. Сеанси гіпнозу з ним - це подорож у самопізнання і зростання.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанси гіпнотерапії з Яном Леонідовичем - це неймовірна подорож у глибини власного розуму. Його голос і методи занурення допомогли мені знайти внутрішній спокій і гармонію. Я з упевненістю рекомендую його всім, хто шукає відповіді на внутрішні питання і зміни в собі.
 
Капітоліна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби мені запропонували вибрати одного гіпнотерапевта на все життя, це був би Козлов Ян Леонідович. Його тонкий аналіз і розуміння проблеми дивують. Я подолав свої страхи і сумніви завдяки його унікальній техніці роботи з підсвідомістю.
 
Груша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Козлов - це не просто гіпнотерапевт, це істинний путівник до кращої версії себе. Його професіоналізм та емпатія створюють особливу атмосферу під час сеансів гіпнозу. Я палко рекомендую його послуги всім, хто шукає глибокі позитивні зміни в житті.
 
Ветта Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися як потрапити на прийом до Козлова Я.Л.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам особистий телефон Яна Леонідовича - 093 572 73 87, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Оліса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапевт Козлов - справжній професіонал, який допоміг мені подолати творчу кризу і повернути мою натхненність. Його вміння створити атмосферу довіри і спокою на сеансах гіпнозу незрівнянно. Моя продуктивність злетіла завдяки його підтримці.
 
Зіновія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть Ян Леонідович працює з важкими дітьми?
 
Марьямна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, тільки з їхніми батьками і дуже успішно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший гіпнотерапевт Одеса (Хороший гіпнотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: