Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки (Акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки)
Акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки
ЭдаГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки


Мені скоро народжувати, дуже хочу потрапити до хорошого акушера - гінеколога. Мені радять звернутися до Полюлях Оксани Анатоліївни. Як ви думаєте, вона хороший лікар?
 
ГалинаД Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна чудова акушерка - гінекологиня. Вам правильно радять звернутися до неї. Я в неї народжувала рік тому доньку. Усе пройшло дуже добре і вдало. Пологи були природними. Лікарка чудова.
 
ДінкаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам теж пораджу народжувати в Полюлях Оксани Анатоліївни. Це найкращий акушер-гінеколог. Я в неї на зміні народила сина. Народила сама без розрізів і розривів. Сміливо можете звертатися до Оксани Анатоліївни. Вона дуже обізнаний фахівець і прекрасна людина.
 
ДаринаШ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У Полюлях Оксани Анатоліївни народжувала моя сестра. Відразу хочу вам сказати, що кращого акушера вам не знайти. Оксана Анатоліївна провела в екстреному порядку кесарів розтин моїй сестрі. Операція пройшла успішно. Величезна подяка Полюлях Оксані Анатоліївні за допомогу і професіоналізм.
 
ЗояГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна найкращий і найпрактичніший акушер - гінеколог. Я в неї народила двох дітей погодок, два хлопчики. Народжувала сама. Я з величезною вдячністю згадую Полюлях Оксану Анатоліївну.
 
ЛадкаЯ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна чудовий професіонал, найкращий акушер - гінеколог. Я в неї народила доньку. Пологи були природними, все пройшло благополучно. Велике спасибі Полюлях Оксані Анатоліївні за її увагу і людяність.
 
ОляД Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна найкращий і практикуючий акушер. Моя кума народжувала в неї на зміні. Пологи були важкі, але все обійшлося. Дуже пощастило, що пологи приймала Оксана Анатоліївна. Завдяки знанням Оксани Анатоліївни всі здорові. Дякую.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала у Полюлях Оксани Анатоліївни. Дуже тямуща і обізнана акушерка. Пологи в мене були стрімкі, народила досить швидко сина. Все пройшло добре. Зі мною і сином все відмінно. Дуже вдячна Оксані Анатоліївні за його підтримку і допомогу.
 
ІраФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з великою вдячністю і щирою повагою згадую Полюлях Оксану Анатоліївну. Супер акушерка. Дуже уважна і приємна людина. Допомогла мені народити сина. Я здорова і син теж. Вам правильно радять народжувати у Полюлях Оксани Анатоліївни. Вона справді найкраща.
 
МаринаД Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подружка народжувала у Полюлях Оксани Анатоліївни. Народила природним шляхом без єдиного розриву - доньку. Сміливо можете звертатися до Полюлях Оксани Анатоліївни за допомогою. Це першокласний акушер-гінеколог. Вона найкраща.
 
ЛараХ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене вже тридцятий тиждень вагітності. Я теж уже стала замислюватися про те, де народжувати і в кого. Напишіть, будь ласка, в якому пологовому будинку працює Полюлях Оксана Анатоліївна. Дякую.
 
ЭдаГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім величезне спасибі за відповіді. Я теж не знаю в якому пологовому будинку працює Полюлях Оксана Анатоліївна. Дуже прошу напишіть будь ласка. І якщо знаєте номер телефону лікаря. Дякую.
 
ГалинаД Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна приймає в пологовому будинку №5, на вулиця Маршала Говорова 28. Телефон 097-354-00-73. Будь ласка.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки (Акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: