Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист кінезітерапевт Одеса (Масажист кінезітерапевт Одеса)
Масажист кінезітерапевт Одеса
Gloria09 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист кінезітерапевт Одеса

У мене 2 грижі в шийному відділі, підвивих атланта і це неповний список. Лікувалася у невропатолога, консультувалася у травматолога, результату немає.  Мені порадили звернутися до кінезіолога-масажиста, може хтось лікувався у такого лікаря, порадьте.
 
Феодосія Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в Забранського В.В.. Боліла спина і голова. Дуже добре допоміг мені. Застосовує цікаві методики лікування з кінезіології. Напевно, щось іще, але я не заглиблююся в подробиці. Головне, хороший результат!
 
Христина20 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович дуже розумний, досконало знає організм людини, вміє правильно оцінити ситуацію і повністю продумати лікування. Хто хоче допомоги, рекомендую звертатися.
 
Леонтія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно не зустрічала такого професіоналізму і людської участі в моїй, не простій ситуації з моїм здоров'ям, за три роки мого поневіряння по кінезотерапевтах Ромчуку, Петровському, Зибіну.  Владислав - єдиний лікар, який правильно поставив діагноз і призначив ефективне лікування, яке повернуло мені гарне самопочуття і віру в нашу медицину!
 
петра Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Владислава Володимировича. Мої враження? - Це диво і чари, якими володіє тільки справжній майстер!
 
веронія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років страждаю від головного болю та болю в спині. Неодноразово проходила курс медикаментозного лікування і вже зневірилася відчути себе здоровою. Я вважаю, що перше диво, яке зі мною сталося - це те, що я знайшла справжнього майстра своєї справи - Забранського Владислава Володимировича! І що дивно, без медикаментів і болю, після першого ж сеансу почалися поліпшення, припинилося запаморочення, збільшився обсяг рухів у спині. Давно виросла з дитячого віку, але знову почала вірити в чудеса!
 
Ельдар Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька років лікувала остеохондроз у різних кінозіологів Семашка, Грапчевої, Кірдогло, тільки Владислав Володимирович позбавив болю і супутніх проблем за курс сеансів. Моїй вдячності йому немає меж.  Дуже рекомендую!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймає Владислав Забранський?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома за адресою: Богдана Хмельницького 49.
 
леночкаа Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете контакти цього лікаря?
 
Феодосія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефон - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Хриса Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - чудовий лікар. Сама лікувалася у нього і всім раджу. Завжди уважний, завжди задоволена!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист кінезітерапевт Одеса (Масажист кінезітерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: