Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Терземан Ірина Олександрівна відгуки (Терземан Ірина Олександрівна відгуки)
Терземан Ірина Олександрівна відгуки
Дульсінея Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Терземан Ірина Олександрівна відгуки


Невролог виявив у мого сина кривошию і призначив курс масажу.  Порадив звернутися до Терземан Ірини Олександрівни, як до найкращого масажиста. Залиште відгук, хто був у Ірини Олександрівни? Допомогла вона вам?
 
Ждана Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми завжди обираємо для своїх дітей тільки найкраще, а те, що стосується здоров'я, - втричі! Ірина Олександрівна - професіонал з великої літери! Крім бездоганного знання своєї справи, вона відмінно знаходить контакт із дітками. І головне - я бачу результат від масажу, що дуже радує. Однозначно рекомендую! Хороші фахівці зараз на вагу золота!
 
Єва25 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна - дуже грамотний фахівець, який знає свою справу! Результат не змусив на себе довго чекати, і ми, і педіатр помітили одразу ж позитивну динаміку, дитина розвивається тільки в кращий бік.
 
Румія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшли курс масажу з донькою в Ірини Олександрівни. Доньку наче підмінили, почала сидіти, на другий день після всього курсу масажу пішла на карачках, стала активна, пішов тонус м'язів, зміцнилася спина! Неодмінно підемо ще до неї на масаж і не раз!
 
Зорька Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшли курс масажу з синочком, після якого синок зробив перші кроки. Усім мамам хочу щиро порекомендувати чудового фахівця, справжнього професіонала у своїй справі, Терземан Ірину. Вона знає всі тонкощі дитячого масажу, у неї своя розроблена методика масажу. Сподобався ефект - малюк став активним, веселим, тонус м'язів нормалізувався, зараз сам добре ходить. Лікар завжди зустрічає з посмішкою, обов'язково повторимо курс масажу.
 
Луїза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна майстер своєї справи, чудовий фахівець. Перший раз звернулися, коли доньці було 1,3, у доньки були проблеми з ніжками (клишоногість). За два курси вирішилася наша проблема, також масаж послужив нам поштовхом для розвитку мовлення.
 
Ребекка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до Ірини Олександрівни?
 
Ждана Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся:0950992618
 
Клара Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якому районі приймає Ірина Олександрівна?
 
Луїза Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна приймає на Черемушках. У неї кабінет вдома на вул. Ген. Петрова 19
 
Люція Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна дізнатися вартість сеансу?
 
Румія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила за сеанс 500 грн. 
 Її золоті руки піднімають "важких" дітей.
 
Ніла Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна - дивовижна людина і справжній професіонал своєї справи! Побільше б таких фахівців у всій нашій медицині!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Терземан Ірина Олександрівна відгуки (Терземан Ірина Олександрівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: