Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий ЛОР Одеса (Найкращий ЛОР Одеса)
Найкращий ЛОР Одеса
Раміна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ЛОР Одеса


У дитини хронічний тонзиліт, призначення лікаря в поліклініці не допомагають, вони просто знімають симптоми, але ніс від цього дихати краще не почав. Може знає хто хорошого дитячого ЛОРа, який тонзиліти лікує. А то дитина нормально носом дихати не може.
 
Irinka8 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний ЛОР - Гурська Тамара. Мені вона сподобалася не тільки як фахівець, який одразу змогла зрозуміти в чому причина моєї недуги і призначити дієве лікування, а й як людина, що доброзичливо і позитивно налаштована до своїх пацієнтів. Рекомендую!
 
Java Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - лікарка просто фахівець своєї справи, мені дуже сподобалася її уважність і зосередженість. я дуже рада, що є такі фахівці!
 
Alyonka15 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
До Тамари Гурської я лікувалася в Оробець І.С. Думала, вже ніколи не вилікую свій гайморит.  Доктор Гурська підібрала мені ефективний метод лікування. Тепер я забула про своє захворювання і дихаю вільно.
 
Авдотья Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - найкращий лікар. Прийшла з хронічним тонзилітом. Усе доступно пояснила, призначила адекватне лікування. Рекомендую!
 
Кармелітта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - справжній спец у своїй професії, її лікування допомогло зняти всі симптоми в гострий період і продовжити лікування вдома вже в спокійній обстановці. Ми знаємо, що її призначення 100% дадуть результат і вилікують отит повністю. Перевірено неодноразово, і тому ми можемо з упевненістю рекомендувати цього лікаря.
 
Яринка Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Гурська Т.В.! Врятувала мене від отиту, перед походом до неї зверталася до двох ЛОРів - Бондаренко і Леонової, але після призначеного ними лікування ставало дедалі гірше. Від цієї лікарки, я вже з кабінету вийшла без болю у вусі. Виявила у мене хронічний тонзиліт, інші лікарі його не бачили. Дуже рекомендую цього лікаря!
 
Кирюха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці веде прийом лікарка Гурська?
 
Java Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає в клініці "Лікаріум" на Генуезькій 1/2.
 
Румія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом?
 
Кармелітта Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися в клініку можете за телефонами -048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім, хто відгукнувся!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий ЛОР Одеса (Найкращий ЛОР Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: